Havadis16.com - 16 Ekim 2018, Salı

BURMED yaşlılar haftasını unutmadı

24 Mart 2013
BURMED yaşlılar haftasını unutmadı için yorumlar kapalı
BURMED yaşlılar haftasını unutmadı

BURMED YÖNETİM KURULU ALİ OSMAN SÖZMEZ HUZUREVİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Bursa’nın en meşhur derneği BURMED, 18-24 Mart tarihlerini kapsayan Yaşlılar Haftası’nda Ali Osman Sönmez Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.

Bursa’nın ulusal ve uluslar arası platformlarda tanınırlığını arttırmak için yaptığı çalışmalarla sık sık gündeme gelen Bursa’nın Meşhurları Derneği (BURMED), sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. BURMED Başkanı Hasan Acar bu kapsamda yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ali Osman Sönmez Huzurevi’ni ziyaret ederek yaşlılarla bir araya geldi.

Bu tür ziyaretlerin saklı kalması gerektiğinin bilincinde olduklarının altını çizen BURMED Başkanı Hasan Acar, ziyaretlerinin gündeme getirmelerinin diğer dernek ve benzeri kuruluşlara da örnek teşkil etmesini amaçladıklarını söyledi. Yaşlıların sadece bir hafta değil her gün hatırlanması gerektiğini vurgulayan Acar, “18-24 Mart yaşlılar haftası diye yaşlılarımızla daha fazla bir araya geliyoruz. Bu tarihlerde yaşlıların toplumdaki yeri ve önemini bir kere daha hatırlıyoruz. Yaşlılar haftası, yaşlılarımızı toplumumuza sağladıkları katkılarla her zaman hatırlanmaları gerektiğinin daha önemle vurgulanması için ilan edilen önemli bir haftadır. Umarım gerçekleştirdiğimiz ziyaret herkese örnek olur. Yaşlılarımız hediyeden çok ilgiye ihtiyaçları var” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.