Havadis16.com - 18 Ağustos 2018, Cumartesi

Bursa şehir içi trafik ve yol durumu

30 Mayıs 2014
Bursa şehir içi trafik ve yol durumu için yorumlar kapalı
Bursa şehir içi trafik ve yol durumu

ŞEHİRLERARASI VE ŞEHİR İÇİ GÜZERGAHLARDA YOL DURUMU

1. BURSA – ORHANELİ KARAYOLU VE BURSA-İZMİR KARAYOLU GÜZERGAHLARINDA YOL GENİŞLETME VE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI İLE İRFANİYE KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI YAPIM ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ŞERİT DARALTMASI YAPILDIĞINDAN ÇALIŞMA ALANLARINDA TRAFİK KONTROLLÜ OLARAK SAĞLANMAKTADIR.

2. BURSA-ANKARA YOLU RAYLI SİSTEM YAPIM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA YOL DÜZENLEME VE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ŞERİT DARALTMASI YAPILMAKTADIR.

3. DOĞU ÇEVRE YOLU SAMALI KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI ÇALIŞMALARI NEDENİYLE DOĞU YAKIN ÇEVRE YOLU GÜZERGAHINDAA ŞERİT DARALTMASI YAPILMAKTADIR.

4. OSMANGAZİ İLÇESİ GENÇOSMAN KAVŞAĞI ANKARA GİDİŞ İSTİKAMETİNDE YOL ÇALIŞMASI NEDENİYLE TRAFİK ALTERNATİF GÜZERGAH OLARAK DR.SADIK AHMET CADDESİ VE HAL KÖPRÜLÜ KAVŞAĞINA YÖNLENDİRİLMEKTEDİR.

5. ODUNLUK İNKAYA YOLU BENT CADDESİ GÜZRGAHINDA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ŞERİT DARALTMASI YAPILMAKTADIR.
6. MUDANYA İLÇESİ, BADEMLİ MAHALLESİ, EĞİTİM CADDESİNDE KAZI VE DOLGU ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ŞERİT DARALTMASI YAPILMAKTADIR.

7. OSMANGAZİ İLÇESİ, DEMİRTAŞ CUMHURİYET MAHALLESİ, İNÖNÜ CADDESİ İLE KÜÇÜK SANAYİ 2. CADDE KESİŞİMİN DE ŞERİT DARALTMASI YAPILMAKTADIR.

SÜRÜCÜLERİMİZİN KENT İÇİ HIZ LİMİTLERİNE UYMALARI VE KONTROLLÜ SEYİR ETMELERİ, ÇALIŞMA YAPILAN GÜZERGAHLARDA DİKKATLİ VE DUYARLI OLUNMASI, TRAFİK İŞARET VE İŞARETÇİLERİNE UYMALARI, BİLGİ LEVHALARI İLE GÖSTERİLMİŞ ALTERNATİF GÜZERGAHLARI TERCİH ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.