Havadis16.com - 18 Ocak 2019, Cuma

Bursa`da Ata Demirer coşkusu

18 Temmuz 2017
Bursa`da Ata Demirer coşkusu için yorumlar kapalı
Bursa`da Ata Demirer coşkusu

‘56. Uluslararası Bursa Festivali’, ‘Ata Demirer Gazinosu’na ev sahipliği yaptı.
– Ata Demirer, memleketinde en sevilen eserleri seslendirdiği konserinde hem coştu hem coşturdu.
– Demirer, şarkı aralarında hemşehrileriyle sohbet ederken esprileriyle de sevenlerini kahkahaya boğdu.

BURSA – Bursa’da sanatseverler tarafından büyük ilgiyle izlenen ‘56. Uluslararası Bursa Festivali’, bu kez ‘Ata Demirer Gazinosu’na ev sahipliği yaptı. Usta sanatçı Ata Demirer’i, Bursa’da yaklaşık 4 bin kişi keyifle izledi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından, bu yıl 56.’sı düzenlenen ‘Uluslararası Bursa Festivali’nde bu kez usta sanatçı Ata Demirer, sahneye çıktı. Demirer, memleketinde en sevilen eserleri seslendirdiği konserinde hem coştu hem coşturdu. Şarkı aralarında hemşehrileriyle sohbet eden Demirer, esprileriyle de izleyicilerini kahkahaya boğdu.
Tek kişilik gösterisi ve gazino konseptinde hazırladığı programında bir yandan stand up yapıp diğer taraftan da sevilen eserleri seslendiren Demirer, Türk Sanat Müziği’nden operaya, arabeskten Türk Halk Müziği’ne kadar geniş bir repertuvarı seslendirdi. Taşkın Sabah yönetimindeki orkestra ile sahneye çıkan Demirer’e programında dansçılar da eşlik etti. Müziği mizahla bir arada sunan Demirer, Bursa’da sahneye çıkmanın kendisi için ayrı bir heyecan olduğunu ifade etti. Kendine has tarzıyla sanatseverler tarafından sık sık alkışlanan ünlü komedyen, yağmura rağmen kendisini izleyen sevenlerine kahkaha dolu eğlenceli bir akşam yaşattı.

‘56. Uluslararası Bursa Festivali’ programı
19 Temmuz – Kadebostany
20 Temmuz – Madcon
22 Temmuz – Samsun Devlet Opera ve Balesi “Arda Boyları”
24 Temmuz – THM Gazinosu (Mustafa Keser, Bedia Akartürk, Belkıs Akkale, İzzet Altınmeşe)
26 Temmuz – Şebnem Ferah

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.