Havadis16.com - 16 Kasım 2018, Cuma

Bursa’nın Sağlık Üssü’ndeki son yatırımı da hizmette!

6 Kasım 2018
207 kez okundu

Bursa’nın Sağlık Üssü’ndeki son yatırımı da hizmette!

Bursa her geçen gün kamu ve özel kurumlar tarafından gerçekleşen sağlık yatırımları ile Marmara’nın sağlık üssü olma yolunda hızla ilerliyor. Son olarak Bursa’nın yerli markalarından biri olan Hayat Hastanesi yeni ve modern hizmet binası ile kente katkı sağlayan kurum oldu. İki hafta önce Bursa protokolünün yoğun katılımı ile açılışında bulunduğum hastaneyi hafta içinde Başhekim Dr. Ahmet Özkul gezdirdi.

Ankara Yolu üzerinde 20 bin metre kare alan üzerine inşa edilen 11 katlı, 150 yataklı, 12 yataklı yoğun bakım ünitesi ile  11 yeni doğan yoğun bakım yatağı bulunan, 8 branşta 53 poliklinik hizmeti veren, son teknoloji cihaz donatımına sahip tam teşekküllü hastane şimdilik 400  personelle  kapılarını açmış durumda.

Bursa’da 40 yıllık  özel hastane deneyimini  tam teşekküllü modern hastane  ile taçlandıran  Dr. Ahmet Özkul, açılıştaki heyecanının katlanarak devam ettiğini söyledi:

7.5 ay oldu biz burada hizmet veriyoruz. Her gün dostlarımız gelerek hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyor. Görüyoruz ki bu kente verdiğimiz hizmet yerinde imiş ve kent bu hizmete sahip çıktığı için şu anda  ne kadar mutluyuz bilemezsiniz.”.

IMG_7044[1]

Özkul, bu noktada bir ayrıntıya da vurgu yaptı:

“Biz burada kazandık, burada harcıyoruz, kentimize ne kadar hizmet etsek az. Yatırımlarımız devam edecek.”.

Özkul son olarak benim de önemsediğim ve öngörülerim için de yer alan  şu değerlendirmede bulundu:

“Bursa’da kamu yatırımları ile bizim gibi girişimcilerin kazandırdığı özel yatırımlar kentimizi önümüzdeki dönemde Marmara’nın  sağlık üssü durumuna getirecek ve bu sayede kentimiz yurt dışından da büyük ilgiyle sağlık turizminin merkezi haline gelecek. ”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz