Havadis16.com - 12 Aralık 2018, Çarşamba

BURSASPOR İÇİN YÜKSELİŞ DÖNEMİ

22 Ocak 2016
BURSASPOR İÇİN YÜKSELİŞ DÖNEMİ için yorumlar kapalı
BURSASPOR İÇİN YÜKSELİŞ DÖNEMİ

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve yönetim kurulu üyeleri, ilk ziyaretlerini Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yeni stadyumun açılışına sahne olan Bursaspor-Trabzonspor maçındaki ambiyansın tüm Türkiye’de konuşulduğunu belirterek, yeni stadyumun yeni yönetimin yapacağı hamlelerle birlikte Bursaspor için yeni bir yükseliş dönemini getireceğine inandığını söyledi.

Bursaspor Başkanı Ali Ay ile yönetiminin göreve geldikten sonra ilk ziyareti olma özelliğini taşıyan görüşme, Ankara Yolu’ndaki yeni belediye binasında gerçekleşti. Başkanlık makamındaki görüşmeye Bursaspor Başkanı Ali Ay ile yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir bürokratları katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ezici bir çoğunlukla Bursaspor başkanlığına seçilen Ali Ay ile yönetim kurulu arkadaşlarını kutladı. Bursaspor’u yönetmenin önemli ve onurlu bir görev olduğunu vurgulayan Başkan Altepe, “Yeni stadyumla birlikte kulübü yönetmek size nasip oldu. Hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Yeni başarıların, hızlı bir yükseliş döneminin tam zamanıdır. Avrupa takımı Bursaspor’un ortaya çıkartılacağı dönemler” dedi.

Başkan Altepe, ziyarette Büyükşehir Stadyumu’nun açılışına da sahne olan Bursaspor-Trabzonspor maçının Türkiye’de oluşturduğu ambiyansa da değindi. İstanbul medyasının günlerce stadyumu ve Bursaspor’un başarısını konuştuğunu kaydeden Başkan Altepe, “İşi buraya getirdik inşallah bundan sonra hep birlikte daha da ileriye taşıyalım. Bursaspor dolayısıyla Bursa daha da markalaşsın. Atacağımız adımlarla birlikte ben inanıyorum ki Avrupa’da klasmana girmeden gündeme gireceğiz” diye konuştu.

Bursaspor Başkanı Ali Ay da yeni dönemde Başkan Altepe’yle birlikte yeni ve büyük başarılara imza atacaklarını ifade etti. Büyükşehir Belediyesi tarafından hediye edilen yeni stadyumun takıma ayrı bir heyecan getirdiğini, taraftarı ateşlediğini belirten Ay, “Bursaspor’a bir güven geldi. Birliktelik sağlandı. Bunu devam ettirirsek, hep birlikte takımı hak ettiği noktaya taşıyabiliriz” şeklinde konuştu.
Bursaspor Başkanı Ay, locaların satılması ve kulübün mali durumunun daha da iyileştirilmesi konusunda Bursa’da iş yapan sanayicilerden destek istedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.