Havadis16.com - 19 Aralık 2018, Çarşamba

Bursaspor’da moral yemeği!

30 Ağustos 2013
Bursaspor’da moral yemeği! için yorumlar kapalı
Bursaspor’da moral yemeği!

Bursaspor yönetimi, Özlüce Tesisleri’nde futbolcular ile birlikte akşam yemeği yedi. 

Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe 2.Başkan Rıdvan Şen, İcra Kurulu Üyelerinden İlhan Satık, Ali Ay, yöneticiler İlyas Acar, Mehmet Aktar, İlyas Kocaefe, Yüksel Çolak, Necdet Ertaş, Başkan Danışmanı Alpay Şar, İletişim, Medya ve Pazarlama Direktörü Osman Akın’ın yanı sıra Genel Direktör Ayhan Barışıcı, Sportif Koordinatör Barış Güçlü, teknik heyet ve futbolcular katıldı.
Yemekte konuşma yapan 2. Başkan Rıdvan Şen, “Öncelikle Galatasaray karşılaşmasında göstermiş olduğunuz mücadeleden dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Bunun bir başlangıç olmasını ve önümüzdeki Antalyaspor maçında da devam etmesini diliyor ve bu karşılaşmada sizlere sonsuz başarılar diliyorum. Sizlere sonuna kadar güveniyoruz. Her zaman arkanızdayız. Birlik ve beraberlik içerisinde Bursasporumuzun en iyi yerlere geleceğine inanıyoruz” dedi.
Futbolcular adına konuşma yapan Kaptan İbrahim Öztürk ise, “Yeni sezon hepimize hayırlı olsun. Bizler Bursaspor’un askerleriyiz. Birlik ve bütünlük içerisinde Bursaspor’u en iyi şekilde temsil edeceğimizden şüpheniz olmasın” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.