Havadis16.com - 14 Aralık 2018, Cuma

“Bursaspor’da şampiyonluk yaşamak istiyorum”

29 Ağustos 2013
“Bursaspor’da şampiyonluk yaşamak istiyorum” için yorumlar kapalı
“Bursaspor’da şampiyonluk yaşamak istiyorum”

Bursaspor’un yetenekli futbolcusu Şener Özbayraklı, ligde 5 büyük takımlardan biri olduklarını ifade ederek, alt liglerde yaşayamadığı şampiyonluğu Bursaspor forması ile yaşamak istediğini söyledi. 

Bursaspor’un başarılı oyuncusu Şener Özbayraklı, kulübün resmi televizyonuna önemli açıklamalarda bulundu. Bugsaşspor ile ikinci ligde forma giydiğini hatırlatan Özbayraklı, alt lig ile süper ligin arasında çok fark olduğunu ifade etti.
Bugsaşspor’da oynarken fazla taraftarlarının olmadığının altını çizen Özbayraklı, “Taraftar olarak genelde 150 kişi geliyordu. Onlarda ailelerdi. Buraya geliyorsunuz, taraftar topluluğu var. İdmana çıkıyorsunuz ayrı bir heves içindesiniz. Daha önce televizyonda izlediğiniz isimlerle yan yanasınız. 5 büyükten biriyiz. Burada oynamak çok farklı. Şu anki durumum çok iyi, inşallah böyle devam eder” dedi.

“BURSASPOR’DA ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK İSTİYORUM”
Bursaspor’daki hedefinin kendisini kabullendirmek olduğunu belirten başarılı futbolcu, “Avrupa’da oynamak çok farklı bir duygu. Üst düzey futbolcularla oynuyorsunuz. Onun hevesi çok farklı. Belki her futbolcuya nasip olmaz ama bize nasip oldu. Üst düzey maçlar oynadık. İnşallah UEFA’da, Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde oynarız. Önümde daha çok yıllar var. Bursaspor’daki hedefim gerçekten kendimi kabullendirmek. Burada çok mutluyum. Alt liglerde şampiyonluk yaşayamadım ama umarım burada şampiyonluk yaşarım” açıklamasını yaptı.
Bursaspor’un büyüklüğünden bahseden Özbayraklı, bu durumun genç oyuncular üzerinde bir şans olduğunu ve bunun kıymetini bilmeleri gerektiğini söyledi.

“Bursaspor’da şampiyonluk yaşamak istiyorum” Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.