Havadis16.com - 18 Aralık 2018, Salı

Bursaspor’dan AMK’ya cevap!

19 Mart 2013
Bursaspor’dan AMK’ya cevap! için yorumlar kapalı
Bursaspor’dan AMK’ya cevap!

Bursaspor Kulübü, bugün AMK Gazetesi’nde Teknik Direktör Hikmet Karaman ve Timsah’ın yıldızı Pablo Martin Batalla ile ilgili yer alan haberler üzerine resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bugün, AMK gazetesinde yer alan kulübümüz ile ilgili haberler nedeniyle bir açıklama yapma ihtiyacı doğmuştur. Bugün, AMK gazetesinde yer alan kulübümüz ile ilgili haberler nedeniyle bir açıklama yapma ihtiyacı doğmuştur. Söz konusu gazetede yapılan haberde, Sn. Hikmet Karaman ile sezon sonu yolların ayrılacağı üzerine hayal ürünü bir senaryo yazılmış, bir diğer haberde de futbolcumuz Batalla’nın başka bir kulübe transferi kurgulanmıştır. Taraftarlarımızın bazı internet sitelerinde de kullanılan, hiçbir dayanağı olmayan tamamen gerçek dışı bu ve benzeri haberlere itibar etmemelerini rica ediyoruz.

RAİTİNG VE TİRAJ KAYGISI

Raiting ve tiraj kaygılarını karmaşa-dedikodu-hayal üçgeni üzerine inşa edenlerin daha sonra ekranlarda/sayfalarında “fair” anlayıştan sözetmeleri inandırıcılığını kaybetmiştir. Zorlu maçlar öncesinde daha çok izlenmek ve daha çok satış yapmak uğruna camiaları birbirine düşürmek Türk futboluna zarar vermiştir ve vermeye devam etmektedir.

YALAN HABER BOMBARDIMANI

Bununla birlikte takımımızın aldığı her önemli galibiyet sonrası lig sıralamasında yükselişe geçmesi ile yalan haber bombardımanına maruz kalmamız da gözlerden kaçmamaktadır. Ligde son viraja girilmişken, birlikteliğimize ve motivasyonumuza zarar vermeye yönelik bütün çabalar sonuçsuz kalacaktır. Özellikle İstanbul merkezli bazı yayın organlarını Bursaspor ile ilgili haberlerde daha dikkatli olmaları konusunda bir kez daha uyarıyoruz. Büyük Bursaspor camiamız başarı yolunda önümüze kimlerin hangi engelleri çıkartacağını çok iyi bilmektedir. Bursaspor ile ilgili hertürlü gerçek dışı haberi yapanların aksine,bu haberleri  yalanlamaktan yorulmayacağımızı ve mücadelemizi sürdüreceğimizi kamuyouna saygıyla duyururuz…”

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.