Havadis16.com - 16 Temmuz 2018, Pazartesi

Çalıştay verimli sonuçlara sahne olsun

29 Mayıs 2014
Çalıştay verimli sonuçlara sahne olsun için yorumlar kapalı
Çalıştay verimli sonuçlara sahne olsun
Başbakan Erdoğan, Kürtçe Habercilikte Sorunlar ve Çözüm Önerileri Çalıştayı’nın bu konuda karşılaşılan sıkıntıların çözümü noktasında verimli sonuçlara sahne olması temennisinde bulundu. 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği Kürtçe Habercilikte Sorunlar ve Çözüm Önerileri Çalıştayı’nın, bu konuda karşılaşılan sıkıntıların çözüm noktasında verimli sonuçlara sahne olması temennisinde bulundu.

Kürtçe Habercilikte Sorunlar ve Çözüm Önerileri Çalıştayı, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in de katılımlıyla AA Konferans Salonu’nda başladı.

Çalıştay’ın açılışında, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği mesaj da okundu.

Erdoğan’ın, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk’e gönderdiği mesajında, Çalıştay’a daveti nedeniyle içtenlikle teşekkür etti.

Başbakan Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:

“Kürtçe habercilikte sorunların masaya yatırılarak çözüm önerilerinin görüşüleceği Çalıştay’ın, bu konuda karşılaşılan sıkıntıların çözüm noktasında verimli sonuçlara sahne olmasını diliyorum. Değerli katılımcılara çalışmalarında başarılar diliyor, sevgi ve selamlarını iletiyorum.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.