Havadis16.com - 17 Ocak 2019, Perşembe

Çavuşoğlu’dan güçlü Türkiye vurgusu

3 Temmuz 2018
Çavuşoğlu’dan güçlü Türkiye vurgusu için yorumlar kapalı
Çavuşoğlu’dan güçlü Türkiye vurgusu

 

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, ilçe başkanları ve AK Parti İl Yönetimi ile toplantılarda buluşarak, 24 Haziran’da yaşanan tarihi seçimlere hazırlık sürecindeki fedakar çabaları nedeniyle teşekkür etti.

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, ilk önce partisinin ilçe başkanları ile toplantıda buluşarak 24 Haziran Seçimleri sonuçlarını değerlendirdi. İlçe başkanları ve yönetimlerine teşekkür eden Çavuşoğlu, Bursa’nın her noktasında tüm teşkilatlarının çabaları ile halkla buluşarak yeni sistemin getirilerini anlattıklarını belirtti.

Daha sonra il yönetim kurulu toplantısına katılan Çavuşoğlu, tüm teşkilat mensuplarını organize ederek, şehirde ayak basılmadık yer, sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayan il yönetimine de teşekkür etti. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, çok şükür ki bu çabalarımız, halkımızın güveni ile buluştu ve yine sandıklardan Türkiye’nin güçlü geleceğine giden yol üzerindeki tüm kapıları aralayan bir karar daha çıktı. Şimdi hep birlikte her zaman olduğu gibi çok çalışma vakti. İnşallah Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde tüm dünyadaki mazlum milletlerin ve ümmetin umudu Türkiye’yi güçlendirmeye devam edeceğiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.