Havadis16.com - 19 Kasım 2018, Pazartesi

Çavuşoğlu’nun seçim sonuçlarına ilişkin açıklama

25 Haziran 2018
Çavuşoğlu’nun seçim sonuçlarına ilişkin açıklama için yorumlar kapalı
Çavuşoğlu’nun seçim sonuçlarına ilişkin açıklama

Hayırlı olsun. Sandıktan 16 yıldır olduğu gibi millet sevdası çıktı. Aziz milletimize  şükranlarımı sunuyorum.
Yüzünü Anadolu’ya dönmüş dünyanın dört bir yanında Türkiye’nin selameti için ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için, AK kadrolara dua eden yüreği Türkiye sevdasıyla dolup taşan samimi gönüllere minnettarız.

Muhalefetin tavrı kaybetmenin çaresizliğidir. Burası bir hukuk devletidir. Sandıktaki oyların hepsi mühürlü, tüm parti temsilcilerinin imzalarıyla kayıt altındadır. Kimse milli iradeyi gölgeleyemez. Ortada demokrasiye inanmayan, iftiralarla meydan okuyan bir CHP var. Akşamın erken saatinde “Erdoğan’ın oy oranı hiçbir zaman yüzde 48’in üzerine çıkmadı” açıklaması yapanlar ayak oyunları peşindeler.
CHP kendi kaybını örtmek için manipülasyon peşinde.
Şecaat arz ederken merdi Kıpti, sirkatin söylermiş. Sandıktan çıkamayan CHP yönetimi gerilimle bu açığı örtmeye girişmiş halde.

Siz sandıktan çıkamıyorsanız, Anadolu Ajansı ne yapsın? CHP yenilgileri hazmetmeyi öğrenemeyecek. Son sözü millet söyledi; Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, AK Parti ile yola DEVAM!
Millet kararını verdi.
Başkan Erdoğan
Durmak Yok Yola Devam
24 Haziran’ın ülkemize ve dünyaya yeni umutlar getirmesini temenni ediyor, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı can-ı gönülden tebrik ediyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.