Havadis16.com - 17 Temmuz 2018, Salı

“Cesaretini doğaya göster”

31 Mayıs 2017
“Cesaretini doğaya göster” için yorumlar kapalı
“Cesaretini doğaya göster”

DOSTUM Projesi, baharın gelişini bisiklet severlerle birlikte pedal çevirerek karşılıyor. DOSTUM, sporseverler için hazırlanmış doğayla içi içe parkurlarda bisiklet severlere keyifle spor yapabilme şansı tanıyor. İnegöl Belediyesi tarafından hayata geçirilen DOSTUM Projesi (Doğa Sporları ve Turizm Merkezi), daha zinde ve sağlıklı olmaya yardımcı olmak için uzun bisiklet parkurlarıyla adrenalini hissetmeye çağırıyor.

DOSTUM, doğaya karşı pedal çevirerek dengede kalabilen ve kondisyonunu artırmak isteyen herkesi “Cesaretini doğaya göster” mottosuyla İnegöl’ün yeşil doğası içinde kaybolmaya davet ediyor.

Daha yaşanabilir ve temiz bir dünya adına bisiklete dikkat çeken DOSTUM Projesi, tüm bisiklet severleri çok özel parkurlarında bu eşsiz deneyimi yaşamaya çağırıyor.

Hem doğal güzellikleri yaşamak hem de spor yapmak isteyenleri bir araya getiren ve profesyonel eğitimciler eşliğinde gerçekleştirilen bisiklet turları, katılımcılara doğal güzellikleri keşfetme şansı sunuyor.

Alanda bisiklet turlarının yanı sıra fotosafari, trekking, kano (deniz bisikleti), kampçılık, balık tutma, atv safari, motocross ve off-road, okçuluk, yamaç paraşütü ve hafif hava araçları uçuşları yapılıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.