Havadis16.com - 16 Temmuz 2018, Pazartesi

CHP’den yeni üye atağı

28 Mayıs 2014
CHP’den yeni üye atağı için yorumlar kapalı
CHP’den yeni üye atağı

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Metin Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleri Ankara Genel Merkez’e çıkartma yaptı.

Yeni atanan ve görev değişimi yapılan Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyelerinden Genel Sekreter Gürsel Tekin ile Genel Başkan Yardımcıları Tekin Bingöl, Prof. Dr. Haluk Koç, Bülent Tezcan ile Doç. Dr. Seyhan Erdoğdu’yu ziyaret eden yöneticiler, başarı ve hayırlı uğurlu olsun dileğinde bulundu. Görüşmelerde, yerel ve cumhurbaşkanlığı seçimleri ile üye sayısının artırılmasına yönelik çalışmalar ele alındı, ziyaretlerden duyulan memnuniyet dile getirildi. Genel Merkez’den sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki grup toplantısına katılan yöneticiler, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu da Meclis’teki odasında ziyaret etti. Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi örgütlerinden üye sayısını artırmaya yönelik çalışmalara ağırlık vermesini ve özen gösterilmesini istedi.   İl yöneticilerinin ziyaretlerine milletvekilleri Sena Kaleli, Turhan Tayan, İlhan Demiröz ve Aykan Aydemir de eşlik etti.

ÜYELİK YAZILIMI KOLAYLAŞIYOR

Başkente yapılan çıkartmayı değerlendiren İl Başkanı Metin Çelik, ziyaretin hayli yararlı geçtiğini özellikle üyelik yazımında önümüzdeki ay sonundan itibaren yeni bir sürecin başlayacağını açıkladı. Çelik, Genel Merkez’in yapacağı çalışmayla bundan böyle isteyen yurttaşların üye göstermeksizin internet üzerinden üye olabileceğini bildirdi. Uygulamanın başlamasından sonra bilgisayar ve internet bağlantısı olmayan partililere İl Başkanlığı’nın her türlü kolaylığı sağlayacağını anlatan Çelik, “Üye olmak isteyen yurttaşımız İl Binası’na gelecek, o çayını yudumlarken biz de girişini yapacağız” dedi.

BALIKESİR’DE BÖLGE TOPLANTISI

Öte yandan, Çelik’in verdiği bilgiye göre, Cumhuriyet Halk Partisi, Cumhurbaşkanlığı seçim hazırlığını haziran ayı başında bölge toplantılarıyla başlatılıyor.  Aralarında Bursa’nın da yer aldığı Çanakkale ve Yalova örgütleri, 12 Haziran’da Balıkesir’de toplanıyor.  Toplantıya, il başkanı, il başkan yardımcısı (Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu), il kadın kolları başkanı, il gençlik kolları başkanı, ilçe başkanları, ilçe başkan yardımcıları (Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu), milletvekilleri, PM üyeleri, il denetmen milletvekilleri, denetmen PM üyeleri ile belediye başkanları katılacak.

 

CHP’den yeni üye atağı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.