Havadis16.com - 21 Ocak 2019, Pazartesi

Çok açık net bir operasyon var

23 Mayıs 2018
Çok açık net bir operasyon var için yorumlar kapalı
Çok açık net bir operasyon var

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, döviz kurlarındaki yükselişi ekonomiye operasyon olarak değerlendirek, “Birileri bakın kol kesme pahasına yani Türkiye’deki siyasi gündemi ekonomi üzerinden etkilemeye yönelik yurtdışı kaynaklı; Türkiye’nin sakalını kesmeye çalışıyorlar” dedi.

İstanbul 1’inci bölge 1’inci sıradan aday gösterilen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak. Aralarında Hande Fırat’ın da olduğu gazetelerin Ankara temsilcileriyle buluşan Albayrak, “Böyle bir listede olmak şeref. AK Parti’de görev alınmaz, tebliğ edilir”dedi. Albayrak, şu mesajları verdi:

EKONOMİDE OPERASYON VAR
-Türkiye ekonomisi çok sağlam ve güçlü temeller üzerine oturmuş durumda. Çok açık, net bir operasyon söz konusu. Birileri bakın kol kesme pahasına yani Türkiye’deki siyasi gündemi ekonomi üzerinden etkilemeye yönelik yurtdışı kaynaklı; Türkiye’nin sakalını kesmeye çalışıyorlar. Ben de diyorum ki 25 Haziran’dan sonra Türkiye’nin sakalları uzar ama o masada birilerinin kolu hep kalır, acı acı kapitalist sistemde o kola bakarak geçmişi hatırlarlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.