Havadis16.com - 21 Ekim 2018, Pazar

Çolak: ”7 Haziran Türkiye için bir milat olacaktır”

25 Mart 2015
Çolak: ”7 Haziran Türkiye için bir milat olacaktır” için yorumlar kapalı
Çolak: ”7 Haziran Türkiye için bir milat olacaktır”

AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, yaklaşan genel seçimler ilgili açıklamalarda bulundu. 7 Haziran’da yapılacak seçimlerin Türkiye için bir milat olacağını ifade eden Çolak, “7 Haziran seçimlerinde Nilüfer başta olmak üzere tüm Bursa, AK Parti’ye gereken desteği verecektir” dedi.

AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler ile ilgili çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yaklaşan seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, parti olarak Bursa’dan gereken desteği alacaklarına inandığını söyledi.

AK Parti’nin 13 yıldır Türkiye’de bir devrim yaşattığına vurgu yapan Celil Çolak, Nilüfer’de bu seçim, geçtiğimiz 2011 seçimlerinden daha fazla oy alacaklarını savundu.

Demokrasi örneği…

Parti teşkilatları ve Sivil Toplum Kuruşlarında yapılan temayül yoklamalarının çok önemli bir demokrasi örneği olduğunun altını çizen Çolak, “AK Parti, diğer partilere demokrasinin nasıl işlediğinin örneklerini daha önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de veriyor. Türkiye’ye 13 yıldır, her anlamda bir devrim yaşatan partimiz, yüzyılın seçimi olarak nitelendirilen 7 Haziran’ın ardından ‘Yeni Türkiye’nin dirilişine zemin hazırlayacaktır” şeklinde konuştu.

400 milletvekili…

Türkiye Cumhuriyeti’nin mevcut anayasa ile yola daha fazla devam edemeyeceğini de belirten Çolak, “Darbeci bir zihniyet tarafından yapılan şuan ki anayasa, artık bize dar geliyor” ifadelerini kullandı.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 400 milletvekili çağrısını yineleyen Celil Çolak, “Türkiye’nin 8 Haziran’da aydınlık bir güne uyanabilmesi için AK Parti’nin 400 milletvekilini Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne göndermesi gerekiyor” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.