Havadis16.com - 16 Aralık 2018, Pazar

Cumhurbaşkanı Bursa’da

11 Haziran 2018
Cumhurbaşkanı Bursa’da için yorumlar kapalı
Cumhurbaşkanı Bursa’da

Bursa Cumhurbaşkanı Ak Pati Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hazır.  Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçim çalışmaları kapsamında cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bursa’ya geliyor. Erdoğan, Atatürk Stadyumu Meydanı’nda saat 16.00’da yapacak ardından Bursa’da sivil toplum örgütleri tarafından Atıcılar Spor Kulübünde organize edilen iftara katılacak.

Öte yandan kent içi trafiğine de düzenleme yapıldı. Trafik düzenlemesiyle ilgili Bursa Emniyet Müdürlüğü’nden şu açıklama yapıldı:

11 Haziran 2018 Pazartesi günü, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ilimiz Osmangazi İlçesi Atatürk Stadyumu Meydanında Ak Parti mitingi çerçevesinde; saat:12:00’den itibaren miting öncesi ve miting süresince; Stad caddesi Merinos Kavşağı ile Stad Kavşağı arası iniş ve çıkışı, Stad kavşağından Beşikçiler kavşağı arası Çekirge gidiş istikameti ve Çekirge Caddesinden Stad Kavşağına geliş kısmı Hamzabey kavşağından itibaren güzergahlar  yaya ve araç trafiğine, T1 (İpekböceği) hattı saat:09:00’dan gün boyu  etkinlik bitene kadar çalışmayacak, kapatılacaktır. Altıparmak caddesinden gelip Çekirge istikametine devam edecek araçlar Beşikçiler ile Stadyum Kavşağı arası geliş şeridinden trafik akışı sağlanacaktır. Çekirge Caddesi istikametinden merkez istikametine gelen araçlar ise Hamzabey  (Çelikpalas Otel) kavşağından Muradiye – Devlet Hastanesi istikametine yönlendirilecektir.

Ayrıca Altıparmak Caddesi – Atatürk Caddesi – İnönü Caddesi – Ankara yolu – Mudanya yolu Caddesi – Zafer Bulvarı güzergâhlarında zaman zaman sayın misafirin geçişleri esnasında zaman zaman kısa süreli araç ve yaya trafiğine kapatılabileceğinden dolayı bu güzergâhları kullanacak vatandaşlarımızın trafik görevlilerimizce yapılacak olan ikaz ve uyarılarına riayet etmesi gerekmektedir”

ALTARNATİF GÜZERGÂHLAR

Açıklamanın devamında, “Sürücülerin miting ve ziyaret süresince, İstanbul yolu, İzmir yolu, Avrupa Konseyi Bulvarı, 11 Eylül Bulvarı,  Mudanya yolu istikametlerini kullanabileceklerdir” ifadeleri yer aldı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.