Havadis16.com - 20 Kasım 2018, Salı

Dağ-Der iftarı başkanları bir araya getirdi

29 Haziran 2015
Dağ-Der iftarı başkanları bir araya getirdi için yorumlar kapalı
Dağ-Der iftarı başkanları bir araya getirdi

Orhaneli Keles Büyükorhan Harmancık Yardımlaşma ve Kültür Derneği´nin (DAĞ-DER) düzenlediği iftar büyük ilgi gördü.

Osmangazi Yakup Aktaş Kültür Merkezinde hafta sonu düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde, dualar ve okunan ilahiler eşliğinde oruçlar açıldı. Yoğun ilgi gösterildiği iftar buluşmasına başta Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Osmangazi Belediye Başkan Yardımcıları Halil Döner, Yunus Şahin, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, AK Parti Büyükorhan İlçe Başkanı Ahmet Korkmaz, AK Parti Orhaneli İlçe Başkan Yardımcısı Cevat Koç, CHP Meclis Üyesi Fahrettin Beşli, DAĞDER Şube Başkanları, Köy Dernek Başkanları, ve çok sayıda sivil toplum örgütünden başkan ve temsilcileri katıldı.

İftar öncesi konuşma yapan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar DAĞDER ailesi ile bir arada olmaktan mutlu olduğunu, ve dağlıları çok sevdiğini ifade etti. Kendisinin de yörük olduğunu dile getiren Dündar, DAĞDER’in her zaman yanında olduğunu kaydetti.

Programda söz alan DAĞDER Genel Başkanı Yüksel Yaşar ise, bu tür organizasyonların birlik ve beraberliği pekiştirdiğini söyleyerek Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a teşekkür etti. Yaşar “Bu güzel tabloyu yaşamamıza vesile olan başta Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar ve personeline fedakarca çalışarak sizleri bir araya getiren Yönetim Kurulu arkadaşlarıma ve katkı sağlayan DAĞDER gönüllüsü tüm dostlarıma huzurlarınızda teşekkür etmek isterim. Gelecekte de bu tür organizasyonlarda beraber olmak arzusuyla hepinizi saygıyla selamlıyorum” dedi.

11700746_1086612161367049_7115164367006945508_ounnamed (5)unnamed (6)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.