Havadis16.com - 24 Eylül 2018, Pazartesi

DOĞRU YERDE DOĞRU KİTLE

10 Mart 2016
DOĞRU YERDE DOĞRU KİTLE için yorumlar kapalı
DOĞRU YERDE DOĞRU KİTLE

Bursa Valisi Münir Karaloğlu öncülüğünde çıktığı yolda emin adımlarla ilerlemeye devam eden Ulu Şehir Bursa, ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarı’na çıkarma yaptı. Dünyanın en saygın ve en etkili turizm organizasyonlarından birisi olarak kabul edilen ve 9-13 Mart 2016 tarihleri arasında sektörün profesyonellerini buluşturacak olan ITB Berlin Uluslararası Turizm fuarı ziyaretçilerine kapılarını açtı. ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarında “Şehrin 5 Hali” temasıyla tanıtılan Bursa, açılış itibariyle tüm ilgiyi üzerinde topladı. Güneş turizminden kış turizmine, kültür ve sağlık turizminden macera turizmine kadar farklı alanlardaki tüm güzellikleri bünyesinde toplayan Ulu Şehir, her yıl Ülkemizi ziyaret eden yaklaşık 6 milyon Alman gezginin önemli bir kısmını misafir etmeyi hedefliyor.

Fuarın ilk gününde Bursa standına gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yardımcısı Yunus Fatih  Kadiroğlu:”Sayın Valimiz Münir Karaloğlu öncülüğünde yürüttüğümüz,  Ulu Şehrimizi dünyaya tanıtma çalışmalarımız devam ediyor. Bu gün turizm anlamında dünyanın en önemli buluşmalarından 9 Mart ile 13 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan ITB Berlin Turizm Fuarındayız. Bir nevi sektörün kalbindeyiz. Bilindiği gibi Bursa diğer illerimizden farklı bir şekilde, bünyesinde barındırdığı birden fazla güzellik ile konuklarına kucak açıyor. Büyükşehir Belediyemiz ile İlçe Belediyelerimiz ile Bursa’mızı Sağlık, Gizem, Heyecan, Keşif ve Macera turizmi açısından, doğru yerde doğru kitleye tanıtmak için çalışıyoruz. Bu gün fuarın ilk günü olmasına rağmen gerçekleştirdiğimiz görüşmeler geleceğe dair umutlarımızı daha da arttırdı.”ifadelerini kullandı.
Hacivat ve Karagöz’ün sergilediği oyun ile fuarda dikkatleri üzerine çeken Bursa, stantta ebru ve kabartma alanlarında gerçekleştirilen canlı atölye çalışmalarıyla da beğeni topluyor.
190 ülkenin toplamda 10 bin stant ile temsil edildiği ITB Berlin Turizm Fuarı 13 Mart akşamına kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

DOĞRU YERDE DOĞRU KİTLE Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.