Havadis16.com - 25 Eylül 2018, Salı

Dündar AK parti ilçe kadın kollarını ziyaret etti

30 Ocak 2014
Dündar AK parti ilçe kadın kollarını ziyaret etti için yorumlar kapalı
Dündar AK parti ilçe kadın kollarını ziyaret etti

AK Parti tarafından yeniden aday gösterilmesinin ardından seçim çalışmalarına start veren Başkan Mustafa Dündar, AK Parti Osmangazi İlçe Kadın Kolları üyelerini ziyaret etti.

Başkan Ayşe Ertan ve kadın kolları üyeleri ile parti binasında bir araya gelen Başkan Dündar, yerel seçimler öncesinde parti teşkilatları olarak birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini söyledi. Dündar, “Bu iki aylık süre içerisinde her zamanki gibi vatandaşlarımızın yanında olacağız. Bu süreçte İlçenin İlin ve Genel Merkez çerçevesinde bu çalışmaları yürüteceğiz” dedi.

Başkan Mahallemizde Projesi Kapsamında 400 Km Yol Yürüdük

Osmangazi’de geçen 5 yıllık sürede adım atmadık mahalle bırakmadıklarını ifade eden Dündar, ‘Başkan Mahallemizde projesi kapsamında çalmadık kapı bırakmadık. Bu süreçte 400 Km yol yürüdük, şimdi 400 kilometrelik yolu bir ay içinde kat edeceğiz. Her mahallede bir eserimiz var ve bize vatandaşlarımızdan yeni talepler geliyor. Demek ki verilen sözleri yerine getiriyoruz, bunun sonucu olarak vatandaşlarımız da bizden daha iyisini istiyor” dedi.

Bizimki Hizmet Siyaseti

İlçedeki yatırımları vatandaşların talepleri doğrultusunda gerçekleştirdiklerini söyleyen Dündar “Bizim siyasetimiz hizmet siyaseti, bizim bakış açımız ideolojik siyaset yapmak değildir. Bizler hizmetle ayakta dururuz. Hizmeti yaptığımız oranda vatandaşlar bize güvenini gösterir. Bizim desteğimiz gücümüz vatandaştır” dedi.

Kapalı Pazar Alanlarımızı Sadece Mahalle Halkına Değil Bursa’ya Hizmet Veriyor

 Bu dönem ilçede hizmete soktukları kapalı Pazar yerleri ile, hem esnafın, hem de vatandaşların modern ve sağlıklı ortamlarda alışveriş yapmalarının önünü açtıklarını belirten Dündar, “Soğanlı Kapalı Pazar alanı, sebze meyve pazarı dışında, kuş pazarı olarak vatandaşlarımızın hizmetine açtık. Pazarımızı ziyaret edip istekleri şikayetleri dinlemeye gittiğimizde Bilecik, Balıkesir, Kütahya, Yalova’dan gelen vatandaşlar bizlere teşekkür ediyor. Bölgesel bir Pazar haline geldi ve ileride Türkiye’nin değişik illerinden gelen vatandaşlarımız kuşlarını oraya getirip tanıtabilecek. Biz, yaptığımız tesislerin birden fazla alanda hizmet veren modern ve kullanışlı yerler olmasına büyük özen gösteriyoruz” dedi.

Ardından Ak parti Osmangazi ilçe kadın kolları başkanı Ayşe Ertan konuşmasında “Bizler daha önceki seçimlerde başkanımızla beraber

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.