Havadis16.com - 16 Temmuz 2018, Pazartesi

Dündar ”ASGD’nin her zaman yanındayız”

27 Mayıs 2014
Dündar ”ASGD’nin her zaman yanındayız” için yorumlar kapalı
Dündar ”ASGD’nin her zaman yanındayız”

BAŞKAN DÜNDAR: ASGD’NİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

ASGD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti. Genel Başkan İbrahim Erdoğan’ın da hazır bulunduğu ziyarette Dündar, “Bursa’yı ülke genelinde başarıyla temsil eden ASGD’nin her zaman yanındayız” dedi.

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a nezaket ziyaretinde bulunarak “Hayırlı olsun” dileklerini iletti. Muhterem Çakır Başkanlığındaki ziyarette, ASGD Genel Başkanı İbrahim Erdoğan da hazır bulunurken, Başkan Dündar, ASGD’nin Bursa’ya yakışan bir çalışma içerisinde olduğuna vurgu yaptı.

Sporun olmazsa olmaz hizmetleri arasında olduğunu ifade eden Başkan Mustafa Dündar, “Belediyemiz bünyesinde kurulu Osmangazi Belediyespor aracılığı ile her branşta faaliyet gösteriyoruz ve özellikle tesisleşmeye önem veriyoruz. Amacımız sporcu sayımızı daha da arttırarak, halkımızı da sportif faaliyetler içerisine çekmektir. Zira spor yediden yetmişe tüm vatandaşlarımızı kapsaması gereken bir hizmet alanıdır. Sistemli ve programlı bir şekilde çalışmalarımız devam edecektir. Bursa’nın bağrından çıkmış ve bütün Anadolu’yu kucaklamış yaygın bir meslek kuruluşu olarak ASGD’yi çok önemsiyoruz ve faaliyetlerimizde yanımızda görmekten memnuniyet duyuyoruz. Osmangazi Belediyesi olarak bizler de ASGD’nin her zaman yanında ve destekçisiyiz” dedi.

ASGD Bursa Şubesi Başkanı Muhterem Çakır, Başkan Dündar’ın her zaman olduğu gibi sıcak ve samimi yaklaşımından mutlu olduklarını belirterek,”Osmangazi Belediyemiz ile hep yan yana olduk, bundan sonra da olacağız. Spora yapılan hizmetlerin her zaman yanındayız ve teşvik etmeye de hazırız” şeklinde konuştu.

Bursa Şubesi’nin ziyaretine iştirak eden ASGD Genel Başkanı İbrahim Erdoğan da, Osmangazi Belediyesi ve Başkan Mustafa Dündar ile sürekli iyi ilişkiler içerisinde bulunmaktan yararlı sonuçlar çıkardıklarına vurgu yaptı. Erdoğan,”Bursa’nın son yıllarda sportif tesis açısından önemli kazanımlar elde etmesinde Osmangazi Belediyesi’nin, dolayısıyla Başkan Mustafa Dündar’ın katkısı çok büyük. Ehil ellerde bulunan Osmangazi Belediyespor’un da hem kent hem ülke sporunun gelişimine katkı sağlayan faaliyetlerini de takdirle izliyoruz. O nedenle Sayın Başkan Dündar’ın şahsına ve spora hizmet veren değerli ekibine teşekkür ediyor ve yeni hizmet döneminde başarılar diliyoruz” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.