Havadis16.com - 14 Aralık 2018, Cuma

DÜNDAR, BEKLER’İ AĞIRLADI

30 Ocak 2016
DÜNDAR, BEKLER’İ AĞIRLADI için yorumlar kapalı
DÜNDAR, BEKLER’İ AĞIRLADI

Tokat Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti. Osmangazi Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalar ve projeler hakkında Başkan Dündar’dan bilgiler alan Bekler, Osmangazi Belediyesi’nin hem klasik ve sosyal belediyecilik alanında yapmış olduğu çalışmaları takdire şayan buldu.

Osmangazi Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalar Türkiye’nin dört bir yanındaki yerel belediyelerden övgüler almaya devam ediyor. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a yaptığı ziyarette, Çarşamba Pazarpark, Hizmet Evinizde ve Belediyem Benimle gibi Osmangazi’nin fark yaratan projeleri hakkında bilgiler alan Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, bu projelerin benzerlerini Tokat’ta hayata geçirmek istediklerini söyledi. İlçelerinde Çarşamba günleri kurulan bir semt pazarı olduğu ve bu pazar yerinin üstünü kapatmayı planladıklarını ifade eden Bekler, “Çarşamba Pazarpark’ı ve diğer kapalı Pazar alanlarını gezerek inceleme fırsatı bulduk.  Projelerin birçok noktasını kendimize örnek aldık” dedi

Başkan Dündar’dan Osmangazi Belediyesi’nin hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri Hizmet Evinizde, Belediyem Benimle ve Başkan Mahallemizde hakkında da bilgiler alan Bekler, “Bizlerde ilçemizde bazı sosyal projeler hayata geçirmeyi planlıyoruz. Sizlerin yapmış olduğunuz Belediyem Benimle ve Hizmet Evinizde projeleri oldukça kapsamlı çalışmalar. Biz de bu projelere benzer çalışmalar yürütmek istiyoruz. Bu konuda sizlerden destek bekliyoruz” diye konuştu. Kendilerine yardımcı olmaktan dolayı büyük mutluluk duyacaklarını ifade eden Başkan Dündar, “Osmangazi’yi daha modern hale getirmek ve vatandaşlarımızın mutlu bir yaşam sürmelerini sağlamak adına her şeyin en güzelini yapmaya çalışıyoruz. İlçenin dört bir yanını eğitimden spora, ulaşımdan sağlığa kadar her alanda gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla donattığımız gibi sosyal belediyecilik projelerimizle de vatandaşlarımıza yardım eli uzatıyoruz” dedi. Ziyaret sonunda Başkan Dündar, Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler’e Bursa Çakısı hediye ederken, Bekler’de Başkan Dündar’a çini vazo hediye etti.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.