Havadis16.com - 26 Eylül 2018, Çarşamba

Dündar Muhtarlarla bir araya geldi

29 Ocak 2014
Dündar Muhtarlarla bir araya geldi için yorumlar kapalı
Dündar Muhtarlarla bir araya geldi

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, görev yaptığı 5 yıllık dönemdeki yatırım ve hizmetleri ile, önümüzdeki döneme ilişkin projelerini Osmangazi mahalle ve köy muhtarıyla paylaştı.

AK Parti tarafından yeniden Osmangazi Belediye Başkan adayı gösterilmesinin ardından seçim çalışmalarına başlayan Mustafa Dündar, Bursa Muhtarlar Derneğini ve Osmangazi Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek muhtarlarla bir araya geldi. AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Cihat Çini, belediye başkan yardımcıları ve bürokratlarla birlikte, ilk olarak Bursa Muhtarlar Derneğini ziyaret eden Başkan Mustafa Dündar, “Osmangazi’de yürüttüğümüz programlı çalışma ile 109 mahallemiz ve köylerimizi tek tek dolaşıp, vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. Muhtarlarımızla birlikte sorunlara çözüm ürettik” dedi.

“Amacımız Yaşamın Daha Kaliteli Hale Gelmesi”

Geçen 5 yıllık sürede Osmangazi’de hizmetin mücadelesini verdiklerini önümüzdeki dönemde yine aynı hizmet anlayışı ile yollarına devam edeceklerini söyleyen Dündar “Osmangazi’de mahalle muhtarları ile birlikte, mücadele verdik. Sorunlara birlikte çözüm ürettik. Bunu başardığımıza inanıyorum” dedi. Vatandaşın sorunlarını en iyi bilen kişilerin muhtarlar olduğunu, sorunların çözümü için muhtarlarla ortak çalışma yürüttüklerini ifade eden Dündar, “Son derece uyumlu bir çalışma dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. Bundan sonra da, birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Amacımız, Osmangazi’de yaşamın daha kaliteli hale gelmesini sağlamak” dedi

Başkan Dündar’ın ardından konuşan Bursa Muhtarlar Derneği Başkanı Ferruh Sevimligil, geçen 5 yıllık sürede Başkan Mustafa Dündar ile son derece uyumlu bir çalışma sergilediklerini ifade etti. Sevimligil, “Vatandaşların bize ilettiği sorunları kendisi ile paylaştığımızda, mutlaka bir çözüm üretti. Önerilerimizi dikkate alıp, birlikte çözüm üreten bir yönetim anlayışı sergiledi. Kendisine hizmetleri için teşekkür ediyor, yeni dönem için şimdiden başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyarete katılan Ak Parti İlçe Başkanı Cihat Çini ise “Bizler, partimizin yapısı gereği seçim zamanlarında halkın yanında olan bir anlayışa sahip değiliz. Bizim için seçim dönemi diye bir dönem yoktur. Bizim düşüncemizde seçim biter, bittiği günün ardından diğer seçim süreci başlar. Bu anlayış çerçevesinde, Osmangazi’de vatandaşın sorunlarına çözüm üretmek adına, bizlerde her türlü katkıyı salıyoruz” dedi.

Başkan Mustafa Dündar, Ak Parti Osmangazi İlçe Başkanı Cihat Çini ve beraberindekilerle birlikte Osmangazi Muhtarlar derneğini ziyaret etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.