Havadis16.com - 21 Eylül 2018, Cuma

Dündar, projelerini harita üzerinde anlattı

30 Ocak 2014
Dündar, projelerini harita üzerinde anlattı için yorumlar kapalı
Dündar, projelerini harita üzerinde anlattı

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti Osmangazi ilçe teşkilatı bir araya gelerek, yerel seçimler öncesi belediyenin çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Partisi tarafından ikinci kez Osmangazi Belediye Başkan adayı gösterilen mevcut Başkan Mustafa Dündar, AK Parti Osmangazi ilçe teşkilatını ziyaret ederek, teşkilat mensupları ile projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundu. İlçe Başkanı Cihat Çini başkanlığında toplanan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) toplantısına katılan Başkan Dündar, Osmangazi’de geçtiğimiz 5 yıllık süre içerisinde çok ciddi çalışmalara imza attıklarını, ilçe tarihinin en büyük projelerinin bu dönemde hayata geçirildiğini söyledi.

Yürütülen çalışmaları, toplantı masasının üzerine serilen Osmangazi ilçe haritası üzerinde göstererek anlatan Başkan Dündar, “Geçen 5 yıllık süre içerisinde başlatılan projelerin bir kısmı bitti, bir kısmı devam ediyor. Bazılarının ise hazırlıkları sürüyor. Önümüzdeki 30 Mart yerel seçimleri öncesinde, yeni dönem projelerimizi de, AK Parti teşkilatlarımızla birlikte yürüteceğimiz çalışmalarla yeni dönemde hayata geçireceğiz. Bu gün de, kendileri ile biten, devam eden ve hazırlık aşamasındaki projelerimizi anlatıp, bu çalışmalarımız hakkında bilgi paylaşımında bulunduk. Osmangazi, yaptığımız bu çalışmalarla, kaliteli bir yaşamın olduğu cazibe merkezi haline gelecek” diye konuştu.

AK Parti Osmangazi ilçe Başkanı Cihat Çini de, Başkan Mustafa Dündar ile birlikte, Osmangazi’de yürütülen çalışmaları harita üzerinde değerlendirdikleri görüşmede, ilçe teşkilatı olarak Başkan Dündar’ın başarılı çalışmalarının en büyük destekçisi olduklarını söyledi. Çini, “İlçe teşkilatı olarak Osmangazi’de girilmedik sokak bırakmayarak, sayın başkanımızın çalışmalarını vatandaşlarımıza anlatacağız. Bu gün, başkanımızla birlikte çalışmaları gözden geçirdik. İnşallah, 30 Mart’a kadar, her mahalleyi, her sokağı gezerek, daha yaşanabilir bir Osmangazi için bu çalışmalarımızı anlatacağız. İnşallah, birlik beraberlik içerisinde yürüteceğimiz çalışmalar sonunda, seçimlerden de Bursa tarihinin en yüksek oyunu alarak çıkacağız” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.