Havadis16.com - 22 Temmuz 2018, Pazar

Dündar’dan Bursaspor’a ziyaret

30 Mayıs 2014
Dündar’dan Bursaspor’a ziyaret için yorumlar kapalı
Dündar’dan Bursaspor’a ziyaret

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, olağanüstü kongre sonrasında Bursaspor Kulüp Başkanlığına seçilen Recep Bölükbaşı ve Yönetim kurulunu ziyaret ederek başarılar diledi.

Bursaspor’un Özlüce’deki tesislerinde Başkan Recep Bölükbaşı ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Nejat Çölek, Ali Turan, Sezer Sezgin, Enver Kumova ve Sadettin Garip tarafından karşılanan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, olağanüstü kongre sonucunda, daha önce yöneticilik yaptığı Bursaspor’a başkan seçilmiş olmasından dolayı Recep Bölükbaşı’nı kutladı.

Başkan Mustafa Dündar, Bursaspor’un başarısı için ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini belirtti.

BURSASPOR ORTAK DEĞERİMİZ

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı ve Yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyen Dündar, “Olağanüstü Genel Kurul sonucunda göreve geldiniz. Allah mahcup etmesin. Sizlerin daha önce Bursaspor yöneticiliği yapmanız ve başarılı bir dönemde yaptığınız çalışmalar sizin Başkan seçilmenizde önemli rol oynadı. Bu sonuç, kamuoyunun sizlere olan güveninin bir yansıması. İnşallah o dönemde elde ettiğiniz tecrübelerinizi başkanlık sürecinde artarak devam edecektir. Bursaspor hepimizin ortak paydasıdır. Bursaspor’un başarı Bursa’nın başarısıdır. Bizler sizlerle birlikteyiz. Şehrin tanıtılması noktasında Bursaspor’un çok büyük katkısı oluyor. Yeni yönetimimiz inşallah 1 yıllık süre içerisinde sağlam temeller atarsınız. Bu yıl talihsiz geçti. Avrupa’da mücadele edemiyoruz. İnşallah seneye daha güzel yerlerde oluruz” dedi.

BÖLÜKBAŞI’NDAN MÜJDE

Başkan Dündar’ın konuşmasında ifade ettiği “Bu yıl talihsizlik oldu ve Avrupa’ya gidemedik” sözlerinin ardından konuşan Bursaspor Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı, “UEFA’nın kararı Çarşamba günü kesinlik kazanacak.  Ancak yüzde 80-90 oranında Avrupa Kupaları’na katılabilme şansımız var. Olursa da Bursaspor’umuz için çok güzel olacak. Bunun müjdesini de buradan vermiş olayım. Eğer olursa Avrupa Kupası maçlarımıza tüm Belediye Başkanlarımız ile birlikte gitmek istiyoruz. Yeni stadyumumuz yapılıyor. İnşallah en kısa sürede bitecek. İnşallah Bursaspor gelecekte çok farklı olacak” dedi.

BÖLÜKBAŞI: “ZİYARETLER BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ GÖSTERİYOR”

Bursaspor Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı, yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Ne kadar güzel bir tablo. Göreve geldiğimiz andan itibaren birlik ve beraberlik mesajları verdik ve bu çerçevede Belediye Başkanlarımız, taraftarlarımız, sivil toplum örgütlerimiz herkes bizlere ziyarette bulunuyorlar. Bu bütünlüğe ihtiyacımız var. Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar, zaten bu bütünlüğün içerisinde her zaman vardı. Ziyaretleriniz ile bizi onurlandırdınız. Bu ziyaretler bizlere moral motivasyon sağlıyor. Bu birliktelik, ortak paydamız olan Bursaspor’un güçlenmesi demektir.  7 gün 24 saat çalışma azmimiz var. İnşallah el birliği ile hep beraber Bursaspor’u güzel yerlere getireceğiz”

DÜNDAR’DAN ÖZLÜCE TESİSLERİNE ÇİM SAHA

Bölükbaşı, Osmangazi ilçesinin Türkiye’nin çok sayıdaki kentinden daha büyük olduğunu hatırlatarak, “Osmangazi Belediye Başkanımız yaptığı çalışmalar ile 2 dönemdir Bursalı vatandaşlarımızın beğenisini kazandı. Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Biliyorsunuz Özlüce Tesislerimizde yapılması gereken çim sahalarımız var. En büyük İlçe Belediyemiz Osmangazi’den istekte bulunduk. Tüm belediyelerimizden bir şeyler işitiyoruz. Geçtiğimiz gün Sayın Başkandan tesislerimize tribünlü bir çim saha yapılması için söz aldık. Sağ olsun isteğimizi geri çevirmediler. Biz bu isteklerimizi Bursaspor için istiyoruz. Başkanımıza buradan bir kez daha, verdiği destekler için teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.