Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

Dünya Kupası’nda Türkiye de olacak!

20 Mart 2013
Dünya Kupası’nda Türkiye de olacak! için yorumlar kapalı
Dünya Kupası’nda Türkiye de olacak!

 

A Milli Takım oyuncularından Olcay Şahan ve Serdar Kurtuluş, 2014 Dünya Kupası elemeleri D Grubu’nda Andorra ve Macaristan ile oynanacak maçlardan 6 puan almayı hedeflediklerini söyledi.

Espanyol Kulübü’nün tesislerinde gerçekleştirilen antrenman öncesinde milli takım oyuncularından Olcay Şahan ve Serdar Kurtuluş basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM

Genç oyuncu Olcay Şahan, Andorra maçında ilk kez milli forma ile sahaya çıkma hayali kurduğunu belirterek, “İnşallah A Milli Takım’da kalıcı olurum. Beşiktaş’a verdiğim katkıyı burada da vermek istiyorum. Andorra maçında hocam bana şans verirse inşallah milli formayı giyebilirim. Dört gözle onu bekliyorum” dedi. A Milli Takım’a çağrıldığı için çok mutlu olduğunu dile getiren Olcay, “6 puanlık kaybımız var, ama önümüzde 7 maç var. Maçlarımızı aldığımız sürece inanıyorum ki istediğimiz hedefe ulaşacağız” diye konuştu. Beşiktaş’taki yükselen performansındaki sırrın mutlu olmasına bağlan Olcay, “Beşiktaş’a gelirken hedeflerim büyüktü ve buna yavaş yavaş ulaşıyorum. Şimdi A Milli Takım’a katkı vermek istiyorum” şeklinde konuştu.

BREZİLYA’YA GİDECEĞİMİZE İNANIYORUZ

Milli futbolcu Serdar Kurtuluş da, milli takıma hizmet etmenin her futbolcunun hayali olduğunu kaydederek, “Umarım şans geldiği takdirde mücadelemi sahada vereceğim” ifadelerini kullandı.

Andorra ve Macaristan maçlarından 6 puan almaları gerektiğine dikkati çeken Serkan, “Önümüzde iki 90 dakika var. Andorra grupta henüz maç kazanmamış olsa da, bizim için zor bir maç olacak. Daha sonra asıl rakibimiz olan Macaristan ile kendi evimizde oynayacağız. Önemli olan bu iki maçı da kayıpsız atlatmak ve hedefimiz olan Dünya Kupası’na katılmaktır. Matematiksel olarak hala şansımız devam ediyor. Alacağımız 3 puan bize moral katacak. Milli takımımız oldukça kaliteli bir ekip. Şu ana kadar kaybettiğimiz maçlarda şansız olduğu kanısındayım. Andorra maçıyla iyi bir çıkışa gireceğiz. Hedeflediğimiz Dünya Kupası’nda Türkiye de yer alacaktır. Biz Brezilya’ya gideceğimize inanıyoruz. Bunun bilincindeyiz ve başaracak güçteyiz” yorumunu yaptı.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.