Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

Eğitime verdiği destek nedeniyle Başkan Aktürk’e ziyaret

20 Mart 2013
Eğitime verdiği destek nedeniyle Başkan Aktürk’e ziyaret için yorumlar kapalı
Eğitime verdiği destek nedeniyle Başkan Aktürk’e ziyaret

Bugüne kadar Mudanya da eğitime verdiği desteklerin küçümsenemeyecek kadar fazla olduğunu belirten, Mudanya Güzelyalı Cafer Yener İlköğretim Okulu Müdürü Şükrü Adıgüzel ve Okul Aile Birliği idarecileri belediye başkanı Hasan Aktürk’ü makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Cafer Yener İlköğretim Okulu’na her konuda verdiği büyük destekler için Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’e Teşekkür Plaketi de veren okul Müdürü Şükrü Adıgüzel ve Okul Aile Birliği idarecileri yaptıkları açıklamada,”Belediye Başkanımız Hasan Aktürk her zaman okulumuzun ve öğrencilerimizin ve en önemli de ilçemizde ki okullara ve eğitim camiasına her zaman yardım ve destek vermiştir. Sorun ve sıkıntılarımızla yakından ilgilenip daima eğitim camiasına kol kanat germiştir. Bu nedenle kendisine ve ekibiyle tüm belediyemize teşekkür ediyoruz” dedi.
EĞİTİME VERİLEN DESTEK BENCE KUTSAL BİR GÖREVDİR
Belediye Başkanı Hasan Aktürk, ‘’Mudanya’daki tüm okullarımıza ve Cafer Yener İlköğretim Okulu’muza da geçmişte olduğu gibi bundan sonrada destek vermeye, okullarımızın ve okullarımızda eğitim alan tüm öğrencilerimizin daha kaliteli ve daha çağdaş bir şekilde eğitimlerini sürdürmeleri için var gücümüzle çalışmaya ve eğitim camiasına destek olmaya devam edeceğiz. Çünkü öğrencilerimiz bizim geleceğimiz’’ dedi. Ayrıca ziyarette Mudanya Belediye Meclis üyesi Gündüz Güler’e de eğitime verdiği destekler için Okul Müdürü Şükrü Adıgüzel tarafından teşekkür plaketi verildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.