Havadis16.com - 21 Temmuz 2018, Cumartesi

Ekmek peşinde…

21 Aralık 2016
Ekmek peşinde… için yorumlar kapalı
Ekmek peşinde…

Türkiye’nin üçüncü, Bursa’nın da en büyük ekmek üretim tesisine sahip olan ve son yıllarda yapılan kırsal kalkınma yatırımları ile birlikte süt ve süt ürünleri tesisiyle bu alanda da önemli bir marka olan BESAŞ, ürünlerini fotoğraf meraklılarıyla buluşturdu. BESAŞ tarafından düzenlenen Doğal BESAŞ, Doğal İNSAN konulu fotoğraf yarışmasına amatör ve profesyonel kategorilerinde toplam 92 fotoğrafçı 222 eserle katıldı. Fotoğraf sanatçısı ve BUFSAD eski başkanlarından İlhan Özer, Gazeteci-Fotoğrafçı Aykut Güngör, Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Saffet Yılmaz, BESAŞ Genel Müdür Yardımcısı Can Aydoğan ve BESAŞ Yöneticisi Eyüp Dündar’dan oluşan Seçici Kurul, tüm fotoğrafları büyük bir titizlikle inceledi.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda Profesyonel Kategoride birinci olan Ahmet Çetin 3 bin 500 TL para ödülü ile bir yıllık ekmek ve bir yıllık süt ödülünün sahibi oldu. Bu kategorinin ikincisi Osman Önder, 2 bin TL para ödülü, 6 aylık ekmek, 6 aylık süt ve yine bu kategorinin üçüncüsü olan Bülent Suberk de bin TL para, 3 aylık ekmek ve 3 aylık süt ödülüne hak kazandı.
Amatör Kategorinin birincisi seçilen Ceyda Gümüştekin 500 TL para, 1 yıllık ekmek, 1 yıllık süt, ikinci Eda Ferahlı 300 TL para, 6 aylık ekmek, 6 aylık süt ve kategorinin üçüncüsü Sude Mısır da 200 TL para ve 3 aylık ekmek, 3 aylık süt ödülünün sahibi oldu.
‘Doğal BESAŞ, Doğan İnsan’ konulu fotoğraf yarışmasının ödül töreni ve sergisi önümüzdeki günlerde yapılacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.