Havadis16.com - 21 Kasım 2018, Çarşamba

Ekranların fenomen dizisi final yapıyor

24 Haziran 2015
Ekranların fenomen dizisi final yapıyor için yorumlar kapalı
Ekranların fenomen dizisi final yapıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisi final yapıyor. Sezon finali yapması beklenen Arka Sokaklar, bu cuma yayınlanacak bölümü ile final yapacak. Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar, ilk 2006 yılında yayınlanmaya başlamıştı.

Kanal D ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar final yapıyor. İlk bölümü 2006 yılında yayınlanan dizinin sezon finali yapması bekleniyordu. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıradışı maceraları ve aile yaşamlarının konu alındığı dizi 9 sezondur ekranlardaydı. Yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nın üstlendiği dizinin senaryosunu Ahmet Yurdakul ve Ozan Yurdakul yazmıştır. Dizinin yapım şirketi Erler Film’dir. Dizinin müzikleri Murat Evgin tarafından yapılmıştır. Dizinin sloganı ‘‘Yaşamak da ölmek de ekip işidir’’.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hüsnü, Suat, Nazike ve Makbule, Metin ve Aslı yüzünden karakolluk olurlar. Makbule karakolda aynı kavgacı tavrını sergileme devam eder. Bunun üzerine Rıza ve Mesut’ da karakola gelirler. Rıza Aslı’nın annesi Makbule’yi sakinleştirmeyi başarır ama Makbule hala Metin’den şikayetçidir. Olay Metin’in Aslı’yı istemesi sözüyle tatlıya bağlanır. Ekip, bir kaza ihbarı üzerine olay yerine gelir. Bir motorsiklet bir araç ile çarpışmıştır. Ambulans doktoru Gökhan, durumu ağır olan Cemil ve diğer çocuk ile ilgilenir. Cemil’in yaşama şansı olmadığı için, Gökhan olay yerinde bulunan ambulansa öbür genci yerleştirir ve onu hastaneye gönderir.

Olay yerinde bulunan ve Cemil’in babası olan Ferhat ise oğlunu öldürenin doktor Gökhan olduğuna kendini inandırıp, adamdan intikam almanın peşine düşer.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.