Havadis16.com - 16 Aralık 2018, Pazar

“En Büyük Destek Bağlarbaşı’ndan”

9 Haziran 2018
“En Büyük Destek Bağlarbaşı’ndan” için yorumlar kapalı
“En Büyük Destek Bağlarbaşı’ndan”

Osmangazi Belediyesi, Bağlarbaşı Mahallesi’nde düzenlediği sokak iftarıyla yüzlerce vatandaşı aynı sofrada buluşturdu.

Ramazan ayında her gün 5 farklı noktadaki aşevinde iftar veren Osmangazi Belediyesi, sokak iftarlarıyla da Ramazan’ın getirdiği birlik ve beraberliği yaşatıyor. Demirtaş, Emek’in ardından Bağlarbaşı Mahallesi’nde kurulan iftar sofrasına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Yüzlerce vatandaş Bağlarbaşı Meydanı’nda hep birlikte oruç açmanın coşkusunu yaşadı. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programı öncesinde Osmangazi Belediyesi Türk Sanat Müziği Koro Şefi Rüştü Şentürk ve orkestrası, tasavvuf müziği ve ilahi dinletisi sundu. İftar programına, AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Ahmet Kılıç, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Sayılgan, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez de katıldı.

İftar yemeğinde konuşan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Ramazan ayının bütün güzelliklerini yaşıyoruz. Bursa’nın her yerinde bu mübarek ayın getirdiği bereketi, rahmeti ve kardeşliği görüyoruz. Bu birlik ve dayanışmamız, sadece Ramazan’da sınırlı kalmasın, yıl boyunca devam etsin. Birlik içinde olduğumuz sürece önümüzde hiçbir engel duramaz” dedi.

 

Türkiye olarak çok önemli bir seçim döneminde olduğumuzu belirten Dündar, “Edindiğimiz bilgilere göre, Bursa’da AK Parti en büyük oy oranını Osmangazi’de alacaktır. Bizim rakibimiz yok. Kendi içimizde yarışıyoruz. Bağlarbaşı Mahallemiz de bu konuda önde gidiyor. Osmangazi’de partimize en büyük desteği veren mahalle de Bağlarbaşı Mahallesi olacak” diye konuştu.

 

AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Ahmet Kılıç da, Ramazan’ın birlik ve beraberliğini doyasıya yaşadıklarını belirterek, “Osmangazi Belediyemiz’in bu güzel organizasyonunda  vatandaşlarımızla aynı sofrada buluşmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

Bağlarbaşı Mahalle Muhtarı Hüseyin Gümüşsoy da, mahallelerine verdiği destek ve yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Dündar’a teşekkür etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.