Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

En güzel şarkılar Funda Arar`dan

15 Haziran 2015
En güzel şarkılar Funda Arar`dan için yorumlar kapalı
En güzel şarkılar Funda Arar`dan

‘54. Uluslararası Bursa Festivali’nin konuğu olan ünlü sanatçı Funda Arar, en güzel şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Arar, Bursa’da gönülleri fethetti.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) koordinasyonuyla gerçekleştirilen ‘54. Uluslararası Bursa Festivali’, ünlü sanatçı Funda Arar’ı sevenleriyle buluşturdu. Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen muhteşem konserde, güzel şarkıcı tavırları, yorumu ve güzel sesiyle gönülleri fethetti. En sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyen Arar, konserinde sahne performansıyla da dinleyicilerini coşturdu. Bursa’da konser vermenin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen Arar, burada gördüğü samimi ilgiden dolayı keyif duyduğunu ifade etti. Konser eşsiz bir müzik ziyafetine sahne olurken, hayranları da güzel sanatçıyı alkışlarıyla ödüllendirdi.
‘54. Uluslararası Bursa Festivali’nin konser bölümü, 15 Haziran Pazartesi günü Kenan Doğulu’nun konseriyle sona erecek. Festival kapsamında 7 – 12 Temmuz tarihleri arasında da 29. Uluslararası Bursa Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması yapılacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.