Havadis16.com - 25 Eylül 2018, Salı

ENGELLERİ ARADAN KALDIRDILAR

4 Mart 2016
ENGELLERİ ARADAN KALDIRDILAR için yorumlar kapalı
ENGELLERİ ARADAN KALDIRDILAR

AK Parti Nilüfer İlçe Kadın Kolları Teşkilatı, 3 Mart Dünya Kulak ve İşitme Günü dolayısıyla Nilüfer İşitme Engelliler İlkokulu öğrencilerini ziyaret etti. İşitme engelli çocuklarla daha iyi iletişim kurabilmek adına işaret dili ile konuşan AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak ve AK Parti Nilüfer İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Durak, işitme engelli minikler için pasta kesmeyi de ihmal etmedi. 3 Mart Dünya Kulak ve İşitme Günü dolayısıyla Nilüfer İşitme Engelliler İlkokulu’nu ziyaret eden Nilüferli AK Kadınlar, oldukça anlamlı bir etkinliğe imza attı.

AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak’ın da katılımıyla gerçekleşen etkinlikte yaklaşık 2 saat boyunca işaret dili eğitimi alan AK Parti Nilüfer İlçe Kadın Kolları yöneticileri, İşitme engelli miniklerle bu şekilde iletişim kurdu. Ziyaretçileriyle aynı dili konuşmanın mutluluğunu yaşayan işitme engelli miniklerin sevinci yüzlerine yansıdı.

Gerçekleşen ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Nilüfer İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Durak, en güzel iletişim şeklinin kalpten kalbe olduğunun altını çizerek, çocuklarla aynı dili konuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.