Havadis16.com - 25 Mayıs 2018, Cuma

Esaslı tokat yediler

13 Ağustos 2016
Esaslı tokat yediler için yorumlar kapalı
Esaslı tokat yediler

Son demokrasi nöbeti öncesinde, ilçe başkanlığı önünde buluşan ve aralarında AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti Osmangazi Gençlik Kolları yöneticileri ile meclis üyelerinin olduğu grup, miting alanında birlikte yürüdü. Yürüyüş esnasında gençlik kolları üyesi partililer meşalelerle Haşim İşçan Caddesi’ni aydınlattı.

YILMAZ, “MİLLET DEMOKRASİNİN YANINDA SAF TUTTU”

Mitingin ardından değerlendirmelerde bulunan AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, “Milletimiz 15 Temmuz gecesinden bu yana seçilmiş Cumhurbaşkanı’nın, hükümetin ve meclisinin yanında oldu. Hain odaklardan emir alan teröristlere ilk andan itibaren canları pahasına karşı koyarak kahramanlık destanı yazdı. Biz de ülkemizin tek bayrak, tek millet, tek vatan, tek devlet anlayışıyla milletimizle el ele verdik. Bu millet, köy köy, bucak bucak tüm meydanlarda tek ses verdi. Demokrasinin yanında saf durdu. İşte Yenikapı’daki muhteşem kalabalık, işte Beştepe’deki coşkulu kalabalık, işte Demokrasi Meydanı’ndaki inançlı milletimiz. Ülkemizin üstüne oyunlar oynamak isteyen tüm şer odakları milletimizin esaslı bir tokadını yedi” dedi.

—EN SERT YANIT—

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Beştepe’deki konuşmasındaki “Demokrasi nöbetlerine artık ara veriyoruz. Ama ruh dünyamızdan, gönül dünyamızdan bu nöbetleri çıkarmayacağız”sözlerini hatırlatan Yılmaz, “15 Temmuz, vatanımızın kurtuluş günüdür. Darbelerin, uzaktan müdahale yöntemlerinin, ihanetlerin sonuncusudur. İhanet odakları bu milletin iradesine karşı koyamayacaklarına bir kez ve en sert yanıtını aldı. Bu meydanları dolduran milletimize, gönülleri bu meydanlarda olan kardeşlerimize binlerce kez selam gönderiyoruz” diye konuştu.

Dündar, “Kimse Türk milletinin iradesine göz dikemez”

Yürüyüşe katılan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da, “Demokrasimizin korunmasında emeği geçenlere müteşekkiriz.  Halkımızın darbeye karşı duruşu tüm dünyaya örnek olmuştur. Kimse Türk milletinin devletine, bayrağına, birliğine, beraberliğine ve iradesine göz dikemez” dedi.

AK Parti Osmangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanvekili Hakan Köprülüoğulları da, “Demokrasi nöbetlerine virgül koyduğumuz bu gece, Osmangazi ilçesinin şanına yakışır bir şekilde biz de böyle farklı bir etkinlik yapalım dedik. Rabbim, bizlerin birliğini, dirliğini ve kardeşliğini daim kılsın ve bir daha 15 Temmuz gibi karanlık geceleri yaşatmasın” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.