Havadis16.com - 23 Haziran 2018, Cumartesi

Fitneçilere geçit yok

22 Temmuz 2016
Fitneçilere geçit yok için yorumlar kapalı
Fitneçilere geçit yok

Tüm yurtta olduğu gibi Mustafakemalpaşa’da da 15 Temmuz Darbe Kalkışması’na karşı demokrasi nöbetleri sürüyor.
Türk Milleti’nin iradesine el koymak isteyen darbe girişimini ilk akşamdan itibaren Adnan Menderes Meydanı’nda protesto eden Mustafakemalpaşalılar, bir kez daha birlik ve beraberlik gösterisinde bulundu.
Vatandaşlar, udi sanatkar Yücel Kaydı’nın tasavvuf konserine ev sahipliği yapan demokrasi nöbetinde Türk bayraklarıyla meydana akın etti.Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, 1960’tan beri yaşanan darbelerin mağduriyetini ülke olarak yaşadıklarını fakat milletin 16 Temmuz sabahı ile aydınlık bir geleceğe imza attığını belirtti.

‘FETÖ’nün planları gün yüzüne çıktı’

Birlik ve beraberlik mesajları veren Başkan Kurtulan; ” Kökü dışarıda bir fitne şebekesi bu ülkenin daima asil evlatlarını kandırmak, kirli emellerine alet etmek için hep uğraşmıştır. Bunlara karşı sinesini siper eden bu milletin 15 Temmuz 2016’da dünyaya gösterdiği direniş bize şan ve şeref olarak yeter. Türk Milleti’nin basireti ile Peygamberimizin ismini verdiğimiz asil ordumuzun ve güvenlik kuvvetlerimizin öncülüğü, adı FETÖ olan o kanlı örgütün bütün planlarını gün yüzüne çıkarmıştır. Bu meydanda darbeye karşı yedi gündür demokrasiyi savunarak haklı direnişleriyle iradesine sahip çıkan Mustafakemalpaşalılara şükranlarımı sunuyorum. Tüm demokrasi şehitlerini rahmetle anıyorum” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.