Havadis16.com - 19 Ekim 2018, Cuma

Geleceğe yatırım için protokol

25 Mart 2015
Geleceğe yatırım için protokol için yorumlar kapalı
Geleceğe yatırım için protokol

Nilüfer Belediyesi, Bursa Fen Koleji ile hem eğitim alanında, hem de daha yeşil bir çevre için iki ayrı protokol imzaladı.
Nilüfer’de yeşil alanların artması için kampanyalar düzenleyen Nilüfer Belediyesi, Bursa Fen Koleji ile de bu hedefle bir protokol imzaladı. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in makamında imzalanan protokol çerçevesinde Bursa Fen Koleji, Yüzüncü Yıl Mahallesi Sevgi Caddesi üzerindeki 4 bin 844 metrekarelik alana park inşa edecek. Gelecek nesillerin daha yaşanabilir bir şehirde büyümeleri için çeşitli projelerin altına imza attıklarını kaydeden Başkan Mustafa Bozbey, bu protokolle Yüzüncü Yıl Mahallesi’nin nefes alacağını söyledi. Bozbey, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün mart ayı boyunca ücretsiz fidan dağıttığını belirterek, ‘Sen de geleceğe bir fidan dik’ kampanyasına genç yaşlı herkesin destek vermesini istedi.
Nilüfer Belediyesi’nin Bursa Fen Koleji ile imzaladığı bir diğer protokolle de belediye çalışanlarının çocuklarına eğitimde indirim imkanı sağlandı. Belediye çalışanlarının çocukları ve birinci derece yakınlarına ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerine yüzde 40 indirim uygulanacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.