Havadis16.com - 12 Aralık 2018, Çarşamba

GESİAD Rektör Kamil Dilek’i ziyaret etti

15 Mart 2013
GESİAD Rektör Kamil Dilek’i ziyaret etti için yorumlar kapalı
GESİAD Rektör Kamil Dilek’i ziyaret etti

GESİAD – ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ önemli işbirliği

Genç Sanayici ve İşadamları Derneği (GESİAD)Yönetim Kurulu Başkanı Emre Varlık ve yönetim kurulu üyeleri, Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamil Dilek’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Varlık GESİAD’ın 105 üyesiyle şehrin önde gelen sivil toplum dinamiklerinden biri olduğunu söyleyerek, Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamil Dilek’i, 28 Mart Perşembe günü yapılacak olan sinerji toplantısına davet etti. Üniversite ile işbirliğinin öneminden bahseden ve Genç Sanayici İşadamları Derneği olarak bu işbirliğini yapmak istediklerini dile getirdi Varlık, Orhangazi Üniversitesi ile mekanik laboratuvar yapımı için protokol imzaladıklarını hatırlatarak ayrıca GESİAD olarak bir eğitim merkezi kurmayı hedeflediklerini de ifade etti.

Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. Rektör Kamil Dilek, ziyaretten memnuniyetinin yanı sıra, iş dünyası ile işbirliğinin önemine işaret ederek, “Yaptığımız iş birlikleriyle öğrencilerimizin staj görmesini, derste öğrendiklerini sahada da pekiştirerek tecrübe kazanmalarını sağlıyoruz. GESİAD’ın bu teklifini sıcak buluyoruz. İnşallah GESİAD ile de projelerimiz olabilir.” diye konuştu.

Genç Sanayici ve İşadamları Derneği (GESİAD) Yönetim Kurulu ve Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamil Dilek’in Sanayi ile Üniversite arasındaki işbirliğinin daha da büyümesi konusunda hemfikir olarak ve bu tür görüşmelerin sıklığının artması konusunda
görüş birliğine vardılar…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.