Havadis16.com - 16 Ekim 2018, Salı

“Gidin hırsızları çekin ben sadece esrar satıyorum”

26 Mart 2013
“Gidin hırsızları çekin ben sadece esrar satıyorum” için yorumlar kapalı
“Gidin hırsızları çekin ben sadece esrar satıyorum”

Bursa’da emniyet güçleri tarafından durdurulan bir otomobilde 95 kilo esrar ele geçirildi. Adliyeye sevk edilen zanlı, gazetecilere, “Gidin hırsızları çekin. Ben sadece esrar satıyorum” diyerek tepki gösterdi.


Narkotik ekipleri, yapılan ihbar üzerine İstanbul’dan Bursa’ya esrar getiren bir otomobilde arama yaptı. Otomobilde 95 kilogram 30 gram esrar ele geçirilirken, sürücü İ.T. (35) gözaltına alındı. Yapılan sorgulamada, zanlının uyuşturucuyu Bursa’da satmayı planladığı öğrenildi. Adliyeye sevk edilen zanlı, kendisini görüntüleyen gazetecilere, “Gidin hırsızları çekin. Ben sadece uyuşturucu ve esrar satıyorum” diyerek tepki gösterdi.
Öte yandan narkotik ekipleri, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde bir evde uyuşturucu satıldığı ihbarını aldı. Yapılan baskında emniyet güçleri Ş.D.’yi (25) gözaltına aldı. Çok sayıda sabıkası olduğu tespit edilen zanlının ifadeleri doğrultusunda uyuşturucu maddelerin yakın bir evde saklandığı öğrenildi.
Aynı mahallede İ.M.’ye (60) ait evde yapılan aramalarda da poşetler içinde esrar 9 kilo ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıslar adliyeye sevk edildi.

“Gidin hırsızları çekin ben sadece esrar satıyorum” Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.