Havadis16.com - 19 Ekim 2018, Cuma

Gözgeç işçilerle buluştu

1 Haziran 2015
Gözgeç işçilerle buluştu için yorumlar kapalı
Gözgeç işçilerle buluştu

Seçim çalışmalarını Nilüfer’de sürdüren AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Emine Yavuz Gözgeç, “Yurt içi ve yurt dışındaki işbirlikçiler koalisyon hayalleriyle istikrarımıza, huzurumuza gem vurmak istiyor. Ancak milletimiz onlara unutamayacakları bir ders daha verecek” dedi.

Bursa- AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Emine Yavuz Gözgeç,  seçim çalışmaları kapsamında Nilüferde’ydi.  Kayapa Islah Organize Sanayi Bölgesi’nde Plaskar ve Orakçı Fabrilkası’ndaki işçileri ziyaret ederek kolaylıklar dileyen Gözgeç,  Orakçı Genel Müdürü Hikmet Orakçı’dan bilgi aldı. Gözgeç’in bir sonraki durağı ise Demirci Mahallesi oldu. Demirci esnafının ve sakinlerinden ‘Yeni Türkiye’ için destek isteyen Gözgeç, ardından İhsaniye Semt Pazarı ve Agora Çarşısı’nda Nilüferlilerle bir araya geldi. Mehmet Akif Buharalı Kız Yurdu’nda öğrencilerle bir araya gelen Gözgeç, 29 Ekim Mahallesi Teksar Site sakinleriyle de buluşarak AK Parti’nin vizyonunu anlattı. Gün içinde ev toplantıları da gerçekleştiren Gözgeç, Bilgin Sarıyel’in kına gecesine katılarak Sarıyel’e mutluluklar diledi.

TÜRKİYE HUZUR ADASINA DÖNDÜ

AK Parti’yle birlikte Türkiye ekonomisinin dünyanın en güçlü ekonomileri arasına girdiğini söyleyen Gözgeç, “90’lı yıllarda – 90’lı yıllarda bankalar yatarken hortumcular zenginleşti, millet ise fakirleştikçe fakirleşti. Türkiye’nin istikrarsızlığı nedeniyle hem sanayici kaybetti, hem işçi. Ancak bugün Türkiye, dünyanın cazibe merkezi haline geldi. Sanayi bölgelerimizde çalışan işçilerimizin refah seviyeleri yükseldi.  İşsizlik minimum seviyeye geriledi. Dünya krizlerle boğuşurken ülkemiz bir huzur adasına döndü” dedi.

AK PARTİ DEV PROJELERİN PARTİSİDİR

Türkiye’nin huzurlu ortamından rahatsız olan bir takım güçlerin içeride ittifaklar yaparak Türk milleti içine nifak tohumları sokmaya çalıştığını vurgulayan Gözgeç, şunları sıraladı: “AK Parti’yle birlikte Türkiye, kendi vatandaşını kendisi besleyen, kendi uçağını yapan, kendi ekonomisini yapan, dünya

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.