Havadis16.com - 17 Aralık 2018, Pazartesi

GÜCÜMÜZÜ BİRLİĞİMİZDEN ALIYORUZ

19 Ocak 2016
GÜCÜMÜZÜ BİRLİĞİMİZDEN ALIYORUZ için yorumlar kapalı
GÜCÜMÜZÜ BİRLİĞİMİZDEN ALIYORUZ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında AK Parti İl Yönetimi ile bir araya geldi.

AK Parti haftalık olağan il yönetim kurulu toplantısı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin katılımı ile gerçekleşti. Toplantıda çalışmaları hakkında bilgiler veren Recep Altepe, Türkiye’nin, partilerinin önüne koyduğu hedefler sayesinde her alanda önemli mesafeler kat ettiğini söyledi. Altepe, “Bizler bu ülke için, bu ülkenin yarınları için gecesini gündüzüne katma amacıyla kurulmuş bir partinin üyeleriyiz. Kendi içindeki problemleri dahi çözemeyen bir ülke artık dünyadaki tüm mazlumların ve Müslüman Alemi’nin umudu oldu. Bizler yalnızca bu ülkenin değil bizden medet uman tüm milletlerin yarınları için çalışıyoruz. Çok şükür ki halkımız da bu çabalarımızı görüyor ve takdirini her seçimde bizlerden yana kullanıyor. İnşallah halkımızdan aldığımız bu güç ve güvenle daha nice güzel işlere imza atacağız” dedi.

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun’da teşkilatları içindeki uyuma dikkat çekti. Torun, “Bizler ortak bir hedef doğrultusunda ilerleyen ayrılmaz bir bütünüz. Gücümüzü halkımızdan ve birlikteliğimizden alıyoruz. Her kademeden teşkilat mensubumuzun tek bir derdi var; ülkemizin, ümmetimizin ve tüm dünyadaki mazlum halkların geleceğe daha umutla bakabilmesi. Bu yolda hep birlikte çalışıyoruz. Bakanlarımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ve teşkilatlarımızla çok güçlü bir şekilde ülkemizin önüne koyduğumuz hedeflerimiz doğrultusunda adeta koşuyoruz ve koşmaya da devam edeceğiz. Bu birlikteliğimizden ve gücümüzden en çok Bursamız ve ülkemiz kazanacaktır” ifadelerini kullandı.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.