Havadis16.com - 10 Aralık 2018, Pazartesi

HALİL İBRAHİM SOFRASI ULUABAT’TA

5 Ocak 2016
HALİL İBRAHİM SOFRASI ULUABAT’TA için yorumlar kapalı
HALİL İBRAHİM SOFRASI ULUABAT’TA

Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerini hız kesmeden sürdüren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın son durağı Uluabat Mahallesi olurken, vatandaşlar Başkan Özkan’a sorunları ile taleplerini iletti. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerine hız kesmeden sürdürüyor. Başkan Ali Özkan, etkinliklerin kırkıncısını önceki gün Uluabat Mahallesi’nde gerçekleştirirken, mahalle sakinleri de başkanın ziyaretinden duydukları memnuniyetlerini dile getirdi. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Uluabat Cami’nde kılınan sabah namazı sonrası, mahalle kahvesinde kurulan sofrada vatandaşlarla aynı masayı paylaşarak, mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini dinledi.

“Merkez ve Kırsal’da Tüm Mahallelere Ulaşıyoruz”

Başkan Ali Özkan: “Belediye olarak, Halil İbrahim Sofrası ismini verdiğimiz vatandaş buluşmalarında, merkez kırsal ayırt etmeden bu toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Belediyemizden herhangi bir talebiniz, isteğiniz, sıkıntınız varsa onları dinlemeye, sizlerle beraber değerlendirmeye ve çözüm bulmaya her zaman hazırız ve sizlerle olan buluşmalarımızı da sürdürme konusunda son derece kararlıyız” dedi.

“Sorunlarımızın Yerinde Tespit Edilmesinden Gurur Duyduk”

Belediye Başkanı Ali Özkan ile aynı masayı paylaşmaktan ve sorunlarını yüz yüze aktarma fırsatı bulmaktan dolayı duydukları memnuniyeti aktaran Uluabat Mahallesi sakinleri de; “Büyükşehir Yasası ile mahalle statüsüne kavuşmamız ve modern belediyecilik imkânlarından faydalanmanın yanı sıra, yetkililerin mahallemize gelerek bizleri dinlemesinden dolayı büyük gurur duyduk” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.