Havadis16.com - 21 Ekim 2018, Pazar

Halsizlik çekiyorsanız bu haberi mutlaka okuyun

23 Mart 2015
Halsizlik çekiyorsanız bu haberi mutlaka okuyun için yorumlar kapalı
Halsizlik çekiyorsanız bu haberi mutlaka okuyun

Birçok kişide kronik yorgunluk, halsizlik ve güçsüzlüklerin gün içerisinde yaşandığını belirten uzmanlar, rahatsızlıkların üstesinden gelen bioenerjinin aynı zamanda yorgunlukları ve güçsüzlükleri de düzene sokabileceğini söyledi.
Günümüzde iş koşturmacası ile birlikte bir çok kişide kronik yorgunluklar, halsizlikler ve güçsüzlükler yaşandığını kaydeden Bioenerji Uzmanı ve Eğitmeni Çağlar Seziş, buna birde bağışıklık sisteminin çökmesi ve ani hava değişimleri de eklendiğinde insanların günün yorgunluklarını üzerlerinden atamadığını ifade etti. Seziş, modern tıbbın yetersiz kaldığı noktalarda bioenerji uygulamasının çok faydalı olduğunu kaydederek, “Bioenerji tedavisi sadece hastalıkların üstesinden gelmekle kalmıyor. Bioenerji ile enerjinizi artırarak kronikleşmiş olan yorgunluklarınızı ve güçsüzlüklerinizi düzenlemek mümkün” dedi.
Sabah yataktan kalktıktan sonra daha zinde, enerji dolu ve pozitif olarak güne başlamak için bioenerji seanslarının faydalarından bahseden Seziş, “Aslında kronik yorgunluk dinlenmekle geçmeyen bir sendrom çeşididir. Bununla birlikte konsantrasyonda bozulma ve unutkanlık, kas ağrısı, boğaz ağrısı, çoğul eklem ağrısı, dinlendirmeyen uyku ve uyku bozuklukları, egzersiz sonrası bitkinlik, enerji kaybı, mide bulantıları, kendine, işine ve yaşama karşı negatif tutumlar, huzursuzluk yaşanabilir. Bununla birlikte depresif duygulanım sonuçları da ortaya çıkmaktadır. Genellikle bayanlarda olan bu rahatsızlık çeşidi yoğun iş temposu veya karmaşık aile yaşantısından meydana gelmektedir ve depresyonu tetiklemektedir. Psikolojik olarak da etki gösterebilen bioenerji ile bu probleminizden kurtulabilirsiniz” diye konuştu.
Uygulanan seansların kişiye özel olduğunun altını çizen Seziş, “Yaşa ve cinsiyete göre farklılıklar göstermektedir. Bu sebepten dolayı alınan geri dönüşler ve olumlu sonuçlar daha hızlı olmaktadır. Senelerdir rahatsızlık çeken kişilerin bile hızlı bir şekilde iyileşmesi insan bedeninde biriken negatif enerjilerin pozitif enerjinin çoğalmasından kaynaklanıyor” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.