Havadis16.com - 25 Eylül 2018, Salı

Hayri Türkyılmaz’dan AK parti ziyareti

29 Ocak 2014
Hayri Türkyılmaz’dan AK parti ziyareti için yorumlar kapalı
Hayri Türkyılmaz’dan AK parti ziyareti

Geçmiş 30 yılda yapılan hataları ve ayrılma süreçlerini, bir daha yaşanmamak üzere tarih sayfalarına gömdüklerini dile getiren, CHP Mudanya Belediye Başkan Adayı Hayri Türkyılmaz, işte görüyorsunuz bizler artık sadece CHP tabanının değil tüm Mudanya’nın adayıyız dedi.

Türkyılmaz, sabah namazı çıktığı Mudanya Sokaklarında halkla buluştu. Önce işe gitmek için servis ve toplu taşıma araçlarını bekleyen vatandaşlarla buluştu, günaydın dedi.

Mudanya emekçilerinin yüzündeki şaşkınlık ve hayranlık bu duruma alışkın olmadıklarını anlatıyordu. Halk Hayri TÜRKYILMAZ’a söz verip söz istedi.

Daha sonra, Mudanya’da ki bir fabrikanın vardiya değişiminde işçilerle buluşan Hayri TÜRKYILMAZ Mudanya’da bir tek genç işsiz kalmayacak yeni proje ve çalışma alanları oluşturarak gençlerimizi bu durumdan kurtaracağız dedi.

Rafet ŞENGÜL  CHP’DE

Merkez seçim ofisi açılışında Parti Meclis Üyesi Murat KARAYALÇIN’ın parti rozeti takarak partiye davet ettiği MHP’nin 2009 yılındaki Belediye Başkan adayı Rafet ŞENGÜL eşi ile birlikte dün CHP İlçe başkanlığına resmi üyelik başvurusunda bulundu.

Şengül, bugün doğrunun yanında olma zamanıdır, bu nedenle Cumhuriyetin temel ilkelerine sahip çıkan ve Mudanya’yı geleceğe taşıyabilecek olan Cumhuriyet Halk Partisine aile olarak üye olduk. Artık daha mutlu ve yarınlardan daha umutluyuz dedi.

Üyelik başvurusunu kabul eden  İlçe Başkanı Hüseyin Ihlamur, Teşkilatımız için gurur verici bir gün bu gün, işte Mudanya’nın tüm değerleri tüm güçleri Partimizin etrafında kenetlenmekte. Partimize ve Şengül ailesine hayırlı olsun diyerek, daha güçlü olacağız 2014 Mudanya için dönüm noktası olacak dedi.

Türkyılmaz’dan AK Parti Ziyareti

AK Parti adayının belirlenmesinden sonra, CHP Adayı Hayri Türkyılmaz İlçe Başkanı Hüseyin Ihlamur ile birlikte Ak Parti Mudanya ilçe Başkanlığını Ziyaret etti.

Ziyarette Ak Parti Belediye Başkan Adayı Arif Bayrak’ta hazır bulundu. Hayri Türkyılmaz, bu seçimiz bir hizmet yarışı olduğunu dile getirdi. Türkyılmaz Projelerimizle Mudanya’yı geleceğe taşıyacağız biz buna hazırız eminim Mudanya’da özlemle hizmetin gelmesini bekliyor diye ekledi.

Hayri Türkyılmaz, MHP ve Demokrat partiyi de ziyaret etti.

 

Hayri Türkyılmaz’ın  Umre Mesaisi

CHP Mudanya Belediye başkan adayı Hayri Türkyılmaz, Dün gece saat 23:30 sıralarında Umre ziyareti için kutsal topraklara gidecek olan vatandaşları uğurlamak için Güzelyalı’daydı. Türkyılmaz dualarla gidin bize dua edin demeyi de unutmadı. Kutsal toprak yolcuları 15 gün sonra yurda geri dönecekler.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.