Havadis16.com - 22 Temmuz 2018, Pazar

Hedef Avrupa’da İnegöl’ün adını duyurmak

20 Ekim 2016
Hedef Avrupa’da İnegöl’ün adını duyurmak için yorumlar kapalı
Hedef Avrupa’da İnegöl’ün adını duyurmak

Kurulduğu günden bu yana elde ettiği başarılarla İnegöl’ün göğsünü kabartan İnegöl Belediyespor ailesi, yeni sezon öncesi akşam yemeğinde bir araya geldi. Belediye Başkanı ve İnegöl Belediyespor Başkanı Alinur Aktaş, hedeflerinin İnegöl’ün adını hem Türkiye sathında hem Avrupa sathında salon sporları marifetiyle duyurmak olduğunu söyledi.

 

İnegöl Belediyespor’da voleybol ve basketbolda yeni sezonun başlamasına sayılı günler kala İnegöl Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanı Alinur Aktaş sporcu, antrenör ve yöneticilerle akşam yemeğinde bir araya geldi. Royal Otel’de düzenlenen yemekte yeni sezona ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

 

TEMENNİMİZ BU HEYECANIN ŞEHRİN HER KÖŞESİNDE YAŞANMASI

Yemek sonrası bir açıklama yapan Başkan Alinur Aktaş, “Belediyespor’da bu hafta başlayacak maçlar öncesi Voleybol A takımımız, Voleybol 2. Lig takımız ve Basketbol 2. Lig takımımızın sporcu, antrenör ve yöneticileri ile bir araya geldik. Sezon öncesi arkadaşlarımıza başarılar diledik. Beklentilerimizi, heyecanımızı dilimizin döndüğünce ifade etmeye çalıştık” dedi.

 

2009 Aralık ayında kurulmuş olan ve 2 ay sonra 7’nci yılını kutlayacak olan Belediyesporun geldiği nokta itibariyle 10 branş, 2500 civarında lisanslı sporcuyla kartopu misali katlanarak, büyüyerek yoluna devam ettiğini kaydeden Aktaş, “Temennimiz ve ümidimiz şehrin her köşesini bu heyecanın sarması, bu heyecanı başarılarla birlikte yaşaması bizim en büyük arzumuz. Biz takımlarımıza ve hocalarımıza güveniyoruz. Bu sene de geçen yıldan başarılı olan sporcularımızla beraber bünyemize kişilikli, karakterli, başarılı yeni oyuncular kattık. Onlarla beraber Belediyespor’u bu sene daha üst hedeflere hep birlikte taşıyacağız” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.