Havadis16.com - 19 Ekim 2018, Cuma

Hülya Avşar’ın Safiye Sultan pozu

19 Haziran 2015
Hülya Avşar’ın Safiye Sultan pozu için yorumlar kapalı
Hülya Avşar’ın Safiye Sultan pozu

50’yi aşkın ülkede izleyiciyle buluşan fenomen dizi ‘Muhteşem Yüzyıl’, eylül ayında ‘Muhteşem Yüzyıl-Kösem’ olarak dönüyor. Hazırlıkları iki yıldır süren dizinin ilk büyük sürprizi Hülya Avşar, Safiye Sultan kostümleriyle ilk kez poz verdi.

Türkiye ‘yle birlikte dünyanın 50’ı aşkın ülkesinde on milyonlarca izleyiciyle buluşup fenomen haline gelen Muhteşem Yüzyıl’ın yapım şirketi TIMS Productions şimdi de Osmanlı tarihinde önemli bir yeri olan Kösem Sultan’ın hikayesiyle geri dönüyor. Yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı, 14 yaşında evinden koparılan Anastasya’nın, Osmanlı İmparatorluğunun başına geçerek; önce erkeklerin dünyasına ve sonra tüm dünyaya hükmetmiş bir imparatoriçeye dönüşmesini konu alan dizinin yönetmenliğini Zeynep Günay Tan üstleniyor. “Muhteşem Yüzyıl-Kösem” dizisi için hummalı çalışma, bir yıl önce başladı. Muhteşem Yüzyıl dizisini de yaratıcı ekibi ve sanat ekibi “Muhteşem Yüzyıl-Kösem” dizisi için dev bir Osmanlı şehri inşa ediyor.

DEV KADRODAN İLK SÜRPRİZ: HÜLYA AVŞAR

Bir yandan set kurulurken bir yandan da cast çalışmaları devam eden; “Muhteşem Yüzyıl-Kösem”in kadrosundan ilk isimler belli olmaya başladı. Safiye Sultan, dizide Hülya Avşar ile hayat bulacak. “Muhteşem Yüzyıl-Kösem” dizisinde tarihimizin bir başka güçlü kadın figürü Safiye Sultan’ı canlandıracak olan Hülya Avşar’ ın dizi platosunda gerçekleşen fotoğraf çekimleri tamamlandı.

kaynak:mynet

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.