Havadis16.com - 19 Aralık 2018, Çarşamba

İL BAŞKANI TORUN NİLÜFER TEŞKİLATINDA

27 Ocak 2016
İL BAŞKANI TORUN NİLÜFER TEŞKİLATINDA için yorumlar kapalı
İL BAŞKANI TORUN NİLÜFER  TEŞKİLATINDA

AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun’u ağırladı. Haftalık olarak gerçekleşen yönetim kurulu toplantısına katılarak, ilçe yöneticileriyle gündemi değerlendiren Cemalettin Torun, Nilüfer’de yürütülen çalışmalar ile ilgili detaylı bilgi aldı. Nilüfer’de zaferin yakın olduğunu dile getiren AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak ise, hedefe kilitlendiklerini söyleyerek, “Nilüfer’in makûs tarihini değiştirmeye can-ı gönülden inanmış bir teşkilatız” dedi.

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, partisinin Nilüfer İlçe Başkanlığının haftalık yönetim kurulu toplantısına katıldı.

“Millet, kirli oyunlara ‘Hayır’ dedi”

Nilüfer’de yürütülen projeler ve çalışmalarla ilgili bilgiler alan Başkan Torun, parti olarak geçtiğimiz yılı ciddi başarılarla kapadıklarının altını çizdi.  1 Kasım seçimlerinde Bursa’da önemli sonuçlar elde ettiklerini de ifade eden Torun, “Kurulduğu günden bu yana Türk milletinin teveccühüne mazhar olmuş bir siyasi hareket olan AK Parti, 1 Haziran seçimlerinde bazı şer odakları tarafından sekteye uğratılmaya çalışılmıştı. Ancak millet bu kişilere en güzel cevabı 1 Kasım’da verdi. Millet kirli oyunlara hayır, AK Parti’ye evet dedi. Bu süreçte Bursa teşkilatları üzerine düşen sorumluluğun farkında olarak çalıştı ve bu başarı sağlandı. Biz inanıyoruz ki, başarılarımızın bir yenisini de Nilüfer’de yaşayacağız” şeklinde konuştu.

“Zafer yakın”

Nilüferlilere tertemiz bir ‘AK’ belediyecilik vaat ettiklerini dile getiren AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak ise, “AK Parti, Türkiye’de tozlu rafların arkasına gizlenen demokrasiyi tekrar gün yüzüne çıkarmıştır. 13 yıllık geçmişi boyunca her zaman milletten taraf olmuş bir partinin, milletin iradesini baş üstünde tutması da gayet doğaldır” ifadelerini kullandı. Nilüfer’de zaferin yakın olduğunu dile getiren AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak ise, hedefe kilitlendiklerini söyleyerek, “Nilüfer’in makûs tarihini değiştirmeye can-ı gönülden inanmış bir teşkilatız” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.