Havadis16.com - 10 Aralık 2018, Pazartesi

İmkanlar dahilinde hizmet veriyoruz

24 Eylül 2018
İmkanlar dahilinde hizmet veriyoruz için yorumlar kapalı
İmkanlar dahilinde hizmet veriyoruz

Keles’e bağlı en uzak köylerden birisi olan Basak Mahallesi’nde yaptırılan konuk evi, gençli konağı ve mesire alanının açılışı yapıldı. Açılışlarda konuşan Keles Belediye Başkanı Mehmet Teke, “Hizmetin uzağı yakını olmaz, imkanlarımız dahilinde her yere yetişmeye çalışıyoruz” dedi.

Keles merkezinde, içme suyundan kanalizasyona ve yağmur suyu giderlerine kadar önümüzdeki uzun yıllar yetecek altyapı çalışmalarını tamamladıklarını, son olarak Keles’e doğalgaz altyapısını hazırladıklarını sözlerine ekleyen Başkan Teke, “Geleneksel değerlerini kaybetmeden geleceğe yürüyen, ilçemizi daha iyi yaşanabilir hale getirmek için bir gün bile durmadan çalışan Keles Belediyemizin ‘yeniden inşa’ projesinin artık sonuna gelmiş bulunmaktayız. Göreve başladığımız ilk günden itibaren Şeyh Edebali’nin Osman Gazi’ye nasihati olan ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ sözünü hiç unutmadık ve kendimize örnek aldık. ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışı ile kapımız her zaman siz hemşehrilerimize açık oldu, yakın temasımız hep devam etti. Hangi mahallemizin, kimin neye ihtiyacı varsa hep yanınızda olduk, olmaya özen gösterdik” şeklinde konuştu.

 

Keles Belediyesi tarafından Basak Köyü Cuma Mahallesi ile Orta Mahalle’de yaptırılan konuk evi, gençli konağı ve mesire alanının açılışı Keles Müftüsü Hasan Tanrıkulu’nun dualarıyla açıldı. Açılışa Keles protokolü ve mahalle sakinlerinin katıldı.

 

Keles Belediye Başkanı Mehmet Teke açılış sonrası diğer mahallelerde yapılan çalışmalarla ilgili incelemelerde de bulundu.

5 Ek

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.