Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

İnegöl Belediyesi’nden Tıp Bayramında karanfilli kutlama

15 Mart 2013
İnegöl Belediyesi’nden Tıp Bayramında karanfilli kutlama için yorumlar kapalı
İnegöl Belediyesi’nden Tıp Bayramında karanfilli kutlama

Bursa’nın İnegöl ilçesinde, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Şen, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla İnegöl Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Halil Karahan’ı makamında ziyaret etti. Şen ziyaret sonrası, sağlık çalışanlarının bayramını karanfil ile kutladı.

Sağlıklı yaşamın, her bireyin temel hakkı olduğunu söyleyerek konuşmasına başlayan Başkan Yardımcısı Yusuf Şen, bu hakkın tüm vatandaşlar tarafından eksiksiz kullanılmasının, sağlık hizmetlerinin kalitesi ve sağlık alanında ulaşılan düzeyle yakından alakalı olduğunu belirtti.

Şen, İnegöl Belediyesi olarak, Belediye’nin asli görevleri arasında olmamasına rağmen, eğitim ve sağlık alanlarında önemli hizmetleri hayata geçirdiklerini söyleyerek, hedeflerinin, ilçe halkını en iyi yaşam olanaklarına kavuşturmak ve onların sağlık, eğitim ve diğer hizmetlerden daha iyi yararlanmasını sağlamak olduğunu kaydetti.

Yusuf Şen konuşmasını şu şekilde sonlandırdı: “Bu hizmet alanında emeği geçenleri saygıyla anıyor, “Önce İnsan” düşüncesinden hareketle, insanı yaşatmayı ve insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen sağlık hizmetlerinin her alanında fedakârca görev yapan tüm sağlık çalışanlarının “14 Mart Tıp Bayramını” kutluyorum” dedi.

İnegöl Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Halil Karahan ise, İnegöl Belediyesi’ne ve Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Şen’e bu günü hatırlayarak kendilerini ziyaret ettikleri için teşekkür ederek, tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.