Havadis16.com - 18 Ağustos 2018, Cumartesi

İnegöl Belediyespor’un başkanlığına Aktaş seçildi

28 Mayıs 2014
İnegöl Belediyespor’un başkanlığına Aktaş seçildi için yorumlar kapalı
İnegöl Belediyespor’un başkanlığına Aktaş seçildi

 

Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor’un kongresinde kulüp başkanlığına, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş seçildi. Kulüp tesislerinde, tek listeyle gidilen kongrede başkanlığa seçilen Aktaş, seçim sonrası yaptığı konuşmada, 2009’da faaliyete başlayan kulübün, ilçe adına çok önemli çalışmalara imza attığını söyledi.

Kongrenin sonucunun hayırlara vesile olmasını dileyen Aktaş, şöyle konuştu:

“Yine bir kongre sürecini hep birlikte yaşadık. Şahsımın başkanlığında oluşan 14 kişilik yönetim kurulumuzla kongremizi gerçekleştirdik. Öncelikle kongremizin İnegöl’e, Türk sporuna hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Belediyespor bünyesinde bulunan 8 ayrı branşta bin 500 civarında lisanslı sporcumuz var. Özellikle voleybol branşı başta olmak üzere diğer tüm faaliyetlerde İnegöl’ün hem ismini duyurabilmek hem de kabiliyetli sporcular yetiştirerek bu etkinliklerden de ilçe halkını, sporseverleri ziyadesiyle istifade ettirebilmek istiyoruz.”

Aktaş, İnegöl Belediyespor’da iki yıldır başkanlık görevini sürdüren Adem Tayyar’a ve yönetim kurulu üyelerine de teşekkür etti.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.