Havadis16.com - 21 Mayıs 2018, Pazartesi

İnegöl’de sezon açıldı

30 Eylül 2016
İnegöl’de sezon açıldı için yorumlar kapalı
İnegöl’de sezon açıldı

İnegöl Belediyesi tarafından Alanyurt Yeni Mahalle de geçtiğimiz Haziran ayında başlatılan ham yol çalışmalarının tamamlanmasının ardından Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından asfalt kaplama çalışmalarına start verildi.

İnegöl Belediyesi ve Büyükşehir Belediye ekipleri şehrin merkezinde ve kırsal mahallerinde aralıksız devam eden asfalt çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte start verilen yoğun asfalt çalışmalarına hız verilirken Alanyurt Yeni Mahallede Uludağ, Esenler, Millet ve Kazım Karabekir caddesi ve Orhangazi Bulvarı ile Sezginer, Sahara, Yenikent, Nergiz ve Çetin Sokak olmak üzere toplamda 3750 m uzunluğundaki yolda asfalt kaplama çalışmasına başlandı.

SORUNLARIMIZA KALICI ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ
Alanyurt Yeni Mahalle de muhtelif cadde ve sokaklarda yürütülen asfalt kaplama çalışmalarını Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, AKP belediye meclis üyeleri ve AKP İlçe Teşkilatı mensupları ile birlikte yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alinur Aktaş; “İnegöl Belediyesi olarak ilçemizin dört bir yanında siz vatandaşlarımız için çalışıyoruz. Yaptığımız tüm bu yatırımlar ilçemizin bugünü ve yarını için büyük önem taşıyor. Halkımızın isteği doğrultusunda İnegöl Belediyesi olarak üzerimize düşeni yapıyor ve sorunlarımıza kalıcı çözümler üretiyoruz. Yapılacak daha çok işimiz var. İnşallah onları da hep birlikte yapacağız” dedi.

YAŞAMAKTAN MUTLULUK DUYULAN BİR ŞEHİR
İnegöl Belediyesi olarak, İnegöl’ü modern ve yaşanabilir bir şehir görünümüne kavuşturmak için çalışmalara ara vermeden devam ediyoruz diyen Aktaş; “Bu kapsamda şehrimizin dört bir köşesinde ekiplerimizin asfalt kaplama, yama, bordür, tretuvar, istinat duvarı ve yol açma, tamir ve bakım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Şehrimizin dört bir köşesinde ekiplerimiz halkımızın yaşamaktan mutluluk duyacağı bir şehri yeniden imar etmek için çalışıyor. Bu anlayışla bugün, Alanyurt Yeni Mahallede belediye ekiplerimizin tamamladığı ham yol çalışması sonrası Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından sürdürülen asfalt kaplama çalışmasını incelemek üzere buradayız” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.