Havadis16.com - 21 Ekim 2018, Pazar

İnşaat temelinde boğuldu!

29 Haziran 2015
İnşaat temelinde boğuldu! için yorumlar kapalı
İnşaat temelinde boğuldu!

Sancaktepe’de bir İnşaatın temelinde biriken suya bir şahsın düştüğü ihbarı İtfaiye ekiplerini harekete geçirdi. Geçtiğimiz aylarda aynı inşaattın temelindeki birikinti suda bir şahsın daha boğularak hayatını kaybettiği öğrenildi.

Olay, Sancaktepe, Atatürk Mahallesi, Uysal Caddesi’nde 23. 00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre inşaat halindeki binanın temelinde biriken suya bir şahsın düştüğü öğrenildi. Görgü tanıkları ve çevre esnafının ihbarı üzerine inşaat alanına itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri inşaatın etrafına emniyet şeridi çekerek su tahliye aracıyla temele dolan suyu boşaltmaya başladı. Binanın içine giren polise ekipleri ise el feneriyle su yüzeyine arama yaptı. İtfaiye ekipleri botla suyun üzerinde arama yaptı. İtfaiye ekiplerinin su tahliyesi ve arama çalışmaları devam ediyor.

Mahalle sakini: “İkinci kez oldu burada adam boğuluyor. Bütün gün 10 yaşındaki 20 tane çocuk akşama kadar yüzüyor. Herkeste görüyor hiç kimse de umursamıyor. Bu ikinci kez oldu adam boğuluyor” dedi.
Aynı inşaat temelindeki su birikintisinde daha öncede bir şahsın boğulduğu ortaya çıktı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.