Havadis16.com - 13 Kasım 2018, Salı

İnsan nüsvetteleri

2 Haziran 2015
İnsan nüsvetteleri için yorumlar kapalı
İnsan nüsvetteleri

Sinop’ta lise öğrencisi S.D., ayrılmak istediği F.Ü.’nün 3 arkadaşı tarafından sözde ‘intikam’ gerekçesiyle tecavüze uğradı, genç kızın görüntüleri şantaj yapmak üzere de cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Sinop’un Ayancık ilçesinde lise ikinci sınıf öğrencisi S.D., ayrılmak istediği F.Ü. ile 25 Mayıs’ta bir parkta buluştu. F.Ü. otomobiline bindirdiği S.D.’yi boş bir araziye götürdü. F.Ü.’nün arkadaşları S.E., A.Y. ve M.O. yanlarına geldi. F.Ü.’nün arkadaşları genç kıza burada tecavüz etti ve kimseye anlatmaması için şantaj yapmak üzere de cep telefonu ile olayı kameraya kaydetti.

“İNTİKAM İÇİN TECAVÜZ!”

Radikal’in haberine göre, S.D.’nin şikayeti üzerine üçü 18 yaşından küçük dört saldırgan gözaltına alındı. Ayancık Sulh Ceza Hakimliği’nde ifadesi alınan F.Ü., genç kıza tecavüz etmediğini iddia etti. Saldırganlardan S.E. ise F.Ü.’nün öç almak amacıyla kendilerini davet ettiğini, bu arada M.O.’nun cep telefonu kamerasıyla çekim yaptığını anlattı. S.E., ifadesinde, “Açıkçası biz dört arkadaş S.D.’nin F.Ü’ye çektirdiği acıdan ötürü öcünü almayı kararlaştırmıştık.” dedi. A.Y. ise S.D.’nin rızası ile ilişkiye girdiklerini savundu.

ÜSTÜNE “BİZİ AFFET” DİYE MESAJ ATTILAR

Bu arada, F.Ü. ve S.E.’nin bir gün sonra, şikayetçi olacağını anlayınca S.D.’ye “Yaptıklarımıza pişmanız. Bunun nedeni de arkadaşlarımızı kıramamamız. Bizi affet.” diye cep telefonu mesajı gönderdikleri ortaya çıktı.

ÜÇÜ 18 YAŞINDAN KÜÇÜK!

Üçü 18 yaşından küçük olan dört saldırgan “cebir ve şiddet kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, cebir ve şiddet kullanarak kişiyi cinsel amaçlı yoksun kılma, nitelikli cinsel saldırı” suçlarından tutuklanarak cezaevine konuldu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.